Nadělujte dárky, které usnadňují péči o vzhled a styling každý den. Oslavte letos BRAUNoce.

Vánoce se kvapem blíží a vy stále nevíte, čím potěšit vaše blízké? Vsaďte letos na prvotřídní technologie od značky Braun, díky kterým bude péče o vzhled hračka a obdarovaný s nimi snadno dosáhne požadovaného stylingu. U značky Braun pořídíte dárky pro všechny – ženy i muže!

Německá značka Braun se pyšní nejen více než 100letou tradicí, ale především bezkonkurenčním spojením kvality, funkčního designu a moderních technologií, které dělají radost zákazníkům po celé generace. Portfolio značky je rozsáhlé a zahrnuje spoustu pomocníků pro péči o tělo a vzhled, s nimiž rozhodně nešlápnete vedle, pokud je pořídíte pod stromeček.

IPL od značky Braun pro epilaci jako ze salonu

Například přístroje IPL se pořád zdokonalují a zdomácněly už v mnoha koupelnách. Žádná žena, která si potrpí na sametově hladkou pokožku bez jediného chloupku, neodolá výkonnému IPL přístroji Braun. Díky němu totiž už nebude muset trávit dlouhé chvíle v koupelně epilováním své pokožky – technologie IPL totiž zařídí nejenom dlouhotrvající pocit hladké pokožky, ale i snadné a bezbolestné ošetření. A roste i počet mužů, kteří benefity této technologie oceňují – v takovém případě pak není problém se o přístroj doma podělit.

IPL pro hladkou pokožku po dlouhou dobu jako ze salonu – Braun Silk-Expert Pro 5

IPL přístroj Braun Silk-Expert Pro 5 vám zaručí hladkou pokožku až na 6 měsíců. První výsledky se dostavují už po 4 týdnech používání! Technologie Skin Pro 2.0 automaticky optimalizuje sílu každého záblesku podle odstínu vaší pleti. Trvalé vysokorychlostní záblesky umožňují snadné a efektivní ošetření. Díky třem citlivým režimům, které snižují intenzitu světla na potřebnou úroveň, je šetrný k pokožce, a to dokonce i na těch nejcitlivějších místech, jako je obličej, podpaží nebo oblast bikin. Účinné ošetření pokožky umožňují různě široké hlavice pro nohy, paže, obličej, podpaží, oblast bikin, hrudník a záda. Pokud by se přece jen stalo, že by přístroj nesplnil potřeby nebo očekávání obdarované, lze ho nyní v rámci akce Braun do 60 dní vrátit a dostat zpět plnou cenu, za kterou byl produkt zakoupen.

Cena: od 12 999 Kč

Braun pro dokonale upravený vzhled muže

Holení, úprava chloupků nebo dokonce celková epilace je běžnou každodenní rutinou mnoha mužů. Muži rádi upravují své vousy a vlasy podle trendů a nálady a čím dál častěji pečují i o své tělesné ochlupení. Ať už dávají přednost dokonale zastřiženému vzhledu, hladké pokožce bez chloupků nebo rádi střídají styling a sledují nové trendy, přístroje značky Braun splní všechny jejich tužby a potřeby. Podívejte se, jaké špičkové pomocníky letos doporučuje pod stromeček Braun a vyberte ten pravý dárek pro vaše milované. Protože prvotřídní péči bez kompromisů si zaslouží každý z nás.

Všechny, kdo si potrpí na ty nejpokročilejší technologie, perfektní a funkční design a dokonale upravené vousy za každé situace, ohromí pánský holicí strojek Braun Series 9 Pro. Některé jeho modely v balení obsahují i praktické nabíjecí pouzdro PowerCase. S tímto pomocníkem vykouzlí váš milovaný perfektně upravené vousy rychle a snadno, a to i na cestách.

Pánský holicí strojek Braun Series 9 Pro s nabíjecím pouzdrem PowerCase

Nejpokročilejší holicí strojek Braun Series 9 Pro ocení všichni příznivci moderních technologií. Byl vytvořen tak, aby holil vousy rostoucí i pod nižším úhlem – inovativní hlava ProHead se zastřihovačem ProLift totiž nadzvedne a zastřihne více vousů, což vede k až o 10 % rychlejšímu oholení ve srovnání s předchozím modelem Braun Series 9. Speciální zastřihovače si navíc poradí s různými typy vousů, takže není třeba žádná místa holit opakovaně. Planžety OptiFoils jsou tenké 0,058 mm a mají 899 unikátně tvarovaných otvorů, do kterých vousy během některého z 10 000 drobných pohybů za minutu zapadnou a dojde k jejich oholení. Vyberte si variantu s nabíjecím pouzdrem PowerCase, které umožňuje přímo holicí strojek nabíjet a díky tomu ho používat například i na cestách. Pouzdro poskytuje holení bez potřeby kabelu kdekoliv a kdykoliv až na 6 týdnů. Braun Series 9 Pro je vybaven čisticí stanicí SmartCare Center, která strojek hygienicky vyčistí, promaže břit, vysuší a dobije.

Cena: od 10 999 Kč

Technologické nadšence nezklame ani holicí strojek Braun Series 7 s perfektním holicím výkonem i na těch nejhůře přístupných místech.

Hladší oholení s Braun Series 7

Holicí strojek Braun Series 7 je tím pravým pro náročné zákazníky, kteří si potrpí na nejnovější technologie, funkční design a perfektní výkon. Díky hlavici 360° Flex dosáhnete hladšího oholení i na obtížně dostupných místech. Technologie AutoSense, kterou jsou mimochodem nyní vybaveny i Braun Series 5 a 6, automaticky přizpůsobí výkon strojku hustotě vousů, a zajistí tak dokonale hladké oholení i těch nejodolnějších vousů.

Cena: od 5 799 Kč

Čtěte dál …