My Best Care: omlaďte své intimní partie. Rejuvenace, labioplastika a augmentace bodu G

Potíže s intimními partiemi trápí až 50 % žen. Přesto se o nich zdráháme mluvit. Na vině bývá ostych a také fakt, že nejde o problémy, které přímo ohrožují naše zdraví. Prozradíme vám, co všechno a také jakým způsobem je možné řešit.

Obtíže s intimními partiemi mohou mít výrazný dopad na kvalitu našeho běžného života, ať už se jedná o diskomfort při sportu, nejistotu ve vztazích nebo třeba snížené sebevědomí. Jejich vyřešení nám tedy může přinést významné psychické a emocionální výhody.

Ženy, které tyto estetické nebo chirurgické zákroky již podstoupily, uvádí, že se záhy po jejich provedení začaly ve svém těle cítit pohodlně a zároveň si začaly věřit ve vztazích. „Je důležité si uvědomit, že péče o vlastní pohodu a sebeúctu je zcela klíčovou součástí našeho celkového zdraví a spokojenosti,“ vysvětluje MUDr. Jana Nováková, specialistka na intimní zákroky z kliniky My Best Care a dodává, že rejuvenace i labioplastika mají téměř okamžitý efekt a nevyžadují dlouhodobou rekonvalescenci.

Rejuvenace

Vlivem hormonálních změn trápí mnoho žen v období menopauzy vaginální suchost. Jejím vlivem pak dochází k podráždění, pálení a bolestem, a to nejen při pohlavním styku. Krom toho se také častěji objevují vaginální záněty a navíc dochází i k úbytku tukové tkáně v oblasti velkých stydkých pysků. Ty pak často přestanou překrývat pysky malé, které díky tomu výrazně vyčnívají, což  může způsobovat diskomfort například při sportu.

Omlazení intimních partií pomocí výplní na bázi kyseliny hyaluronové nebo plazmy pomáhá stydkým pyskům vrátit jejich přirozený objem, pružnost a také zvyšuje jejich odolnost vůči tlaku. Výraznou úlevu také přináší při častých zánětech nebo onemocněních Lichen simplex nebo Lichen sclerosus.

Aplikace probíhá ambulantně, vydrží 6 – 12 měsíců a jeho cena se pohybuje od 3890 Kč do 21670 Kč.

Labioplastika

S postupujícím věkem, po porodu nebo také vlivem dědičných faktorů dochází k fyziologickým změnám malých stydkých pysků. Ty pak mohou ženám překážet například při sportu, při intimním styku, při nošení elastického oblečení či plavek a navíc bývají důvodem častých vaginálních zánětů.

Labioplastika je chirurgický zákrok, pomocí kterého lze změnit velikost stydkých pysků a také vyřešit jejich případnou asymetrii.

Labioplastika je menší zákrok, který lze provést jak v lokální, tak v celkové anestezii. Hospitalizace je obvykle 1, maximálně však 3 dny po zákroku. Během 4-7 dnů je možné se vrátit k lehčím činnostem, plnou zátěž a pohlavní styk je možné absolvovat po měsíci. Cena zákroku je 21990 Kč.

Augmentace bodu G

Bod G je díky vysoké citlivosti vnímán jako jedna z nejdůležitějších sexuálních partií ženského těla. Jeho zvětšení je tedy vyhledáváno klientkami všech věkových kategorií, které chtějí vést kvalitnější a plnohodnotnější intimní život.

Zvětšení je prováděno injekční aplikací malého množství kyseliny hyaluronové přímo do G bodu. Kyselina hyaluronová má schopnost na sebe vázat vodu, tudíž tuto oblast významně hydratuje, čímž zvětšuje její plochu, citlivost a vnímavost na podněty.

Augmentace bodu G je rychlý ambulantní zákrok bez nutnosti rekonvalescence. Lze jej provádět v kombinaci s rejuvenací i labioplastikou a účinek vydrží 9 – 12 měsíců s tím, že ošetření je možné kdykoli zopakovat. Cena začíná na 5000 Kč.

Proč se spolehnout právě na kliniku My Best Care

My Best Care je zavedená klinika estetické a plastické medicíny s pobočkami v Praze, Berouně a Mladé Boleslavi, která se kromě omlazování intimních partií věnuje i mnoha dalším estetickým zákrokům.

Každý klient se může spolehnout, že zde najde odbornou péči na nejvyšší úrovni, empatický přístup a ohleduplné jednání. „Ke každé klientce přistupujeme vždy individuálně, abychom mohli maximálně vyjít vstříc potřebám jejího těla,“ vysvětluje MUDr. Nováková s tím, že diskrétnost během konzultace i zákroku je na klince My Best Care absolutní samozřejmostí.

Čtěte dál …