Vánoce se pomalu blíží a s nimi vánoční večírky, Štědrý večer a Silvestr – příležitosti, na které se oblékáme slavnostně. Už jste přemýšleli nad svátečními outfity? 

Byť hodně času o Vánocích strávíme doma v měkoučké teplákové soupravě, ke štědrovečerní tabuli se to nehodí. Tajemství slavnostního outfitu tkví nejen v samotném výběru dobře padnoucích kousků, ale také v materiálu, z jakého je oblečení ušito. Vánoční svátky přímo vybízejí k tomu, zahalit se do krajky, sametu, saténu nebo materiálů ve vzhledu kůže. Pokud je běžně nenosíte, udělejte alespoň jednou v roce výjimku. Uvidíte, že si je zamilujete hned na první pohled.

Sázkou na jistotu, co si na sebe obléct, jsou koktejlové šaty. Nešlápnete vedle jak malými černými, tak krajkovým modelem v atraktivních barvách. Pokud holdujete extravagantnějším kouskům, vsaďte na šaty poseté blyštivými flitry.

Nadčasový sváteční look ale samozřejmě nepředstavují jen šaty. Pěkně vypadají také kombinace elegantní šifonové, krajkové nebo flitrové halenky s černými kalhotami, nebo sukní v koženém vzhledu. Potřebujete zakrýt problémové partie v oblasti bříška a boků? Místo krátké halenky zvolte delší volnější tuniku, ke které si oblékněte jeggings nebo legíny.

Pokud preferujete i o Vánocích pohodový, ale přeci jen trochu sváteční vzhled, co takhle obléct top a svetřík s vánočními motivy, a zkombinovat ho s koženkovými legínami?

Šťastné a veselé!

Čtěte dál …