Trendy barvy i střídmá elegance: to je nová kolekce Elega by Dana M.

Začátek jara tradičně patří barvám. Ty do nové kolekce Twins vpustila i značka Elega ve spolupráci s herečkou Danou Morávkovou. Trendy jsou letos skutečně „šťavnaté“ a odkazují na módu ze začátku milénia – pastelové odstíny jako lila a baby blue, ale také barva roku magenta poutají pozornost a v kombinaci s výrazným řetězem jsou doslova bonbónkem pro oči.

V růžové od hlavy k patě také představila svou kolekci kabelek Dana Morávková v pražském butiku Vidda, kam ji přišly podpořit její dlouholeté kolegyně a přítelkyně Jana Švandová, Iva Hüttnerová a Dana Batulková. „Když jsme začali s Elegou spolupracovat, mnoho lidí si myslelo, že to bude jednorázová záležitost. A vidíte, už je to devět let, a za tu dobu máme mnoho vážených a spokojených zákaznic,“ usmívá se spokojeně Dana.

Ostatně i Dana Batulková a Iva Hüttnerová přišly s modely z jejích předchozích kolekcí. „Já jsem vždycky byla spíš sportovní typ, takže od Dany mám krásný batůžek, ale samozřejmě i několik kabelek. Díky tomu, co vytváří, jsem pochopila, že kabelka může být opravdu šperk,“ chválí Batulková.

Na představení kolekce nemohla chybět podnikatelka a modelka Romana Pavelková, která se dlouhodobě stará o propagaci značky, a přivedla s sebou i kamarádku Gabrielu Partyšovou. „Mám ráda hlavně velké praktické tašky, do kterých se toho hodně vejde, ale také se tam nedá nic najít. Musím říct, že mnoho známých značek a modelů mě ani neláká. Hrozně fandím české tvorbě, takže jsem si tady vybrala krásnou a obrovskou tašku, na kterou se opravdu těším,“ směje se Partyšová.

Čtěte dál …

Anna Kristyna Sion, česká šperkařka, která slaví úspěchy i v dalekém Thajsku a Tina Hollas, módní návrhářka, která nepodléhá módnímu diktátu uspořádaly první společný pop-up

Studovaly stejnou školu, jejich díla se vyznačují precizním zpracováním. Obě vyznávají dokonalost, váží si svých klientů, kteří se cítí být součástí jejich rodiny. O kom je řeč? Jednou je šperkařka Anna Kristyna Sion a druhou módní návrhářka Tina Hollas. Tyto dvě ženy...

pokračovat ve čtení