Skřipce Invisibobble Everclaw – parádně vypadají, parádně drží a žádné kovové části k tomu vůbec nepotřebují  

Oblíbená značka Invisibobble vnáší do světa vlasových doplňků od svého prvního revolučního počinu, spirálové gumičky s technologií Hairlovetech™, jednu inovaci za druhou. Výjimečné jsou také skřipce Invisibobble Everclaw, které jsou celé vyrobené ze super odolného acetátového materiálu a nemají žádné kovové části s potenciálem jakkoliv poškodit nebo tahat vlasy. Co naopak skřipce Invisibobble Everclaw mají, to je originální stylový design. Navíc skvěle drží účes přesně tak, jak je potřeba a k vlasům se chovají maximálně šetrně.

Designová kolekce Invisibobble Everclaw nabízí skřipce různých barev a vzorů, od barevně jemnějšího ladění jako je například skřipec jemných pudrových tónů Invisibobble Everclaw Au Soleil Summer Glow až po výraznější, např. efektní černobílý Invisibobble Everclaw Past Midnight. To své si v nabídce skřipců Invisibobble Everclaw najde každá barva vlasů, účes, příležitost a nálada.

I u skřipců platí, že Invisibobble je již tradičně zárukou toho nejšetrnějšího zacházení s vlasy. Invisibobble znamená pohodlně držet a pohodlně sundat, netahat, netlačit, neničit, a hlavně a už vůbec, vlasy nevytrhávat!

Cena skřipce: 207,- Kč

Prodej: www.pulseofbeauty.cz

Čtěte dál …

Svěží prádlo na dovolené: Prací papírky Ecohaus s vůní citrónové zmrzliny. Čistota a vůně, kterou si v létě zamilujete

Seznamte se s limitovanou edicí pracích papírků s vůní citrónové zmrzliny, která právě přichází na trh. Tento produkt je skutečným zázrakem moderní domácnosti a přichází s neodolatelnou vůní, která vás okamžitě přenese do horkých letních dnů strávených s osvěžující...

pokračovat ve čtení