Připravte se na zimu se stylovými doplňky

S klesajícími teplotami je třeba do přípravy outfitů zahrnout nejen teplé svetry a kabáty, ale také doplňky, které vás zahřejí a ochrání nezahalené části těla před prochladnutím nebo ofouknutím. Časy, kdy byly na výběr pouze nevzhledné čepice a obyčejné šály jsou dávno pryč. Vyberte si zimní doplňky podle poslední módy a dolaďte tak svůj zimní outfit k dokonalosti.

Čepice

Jedni je nenávidí, druzí by bez pokrývky hlavy v zimě neudělali ani krok. Čepice vás dokáže ochránit před mnohými zdravotními komplikacemi,.Pokud si navíc vyberte čepici, která vám padne a je trendy, oživíte tak i zdánlivě obyčejný outfit. “Na výběr je také z mnoha materiálů, jako je například nejčastěji používaný akryl. Oblíbený je pro snadnou údržbu a rychlé schnutí. Pokud chcete do čepice investovat, podívejte se po merino vlně nebo čepice z funkčních materiálů,” radí Erika Poštolková, módní expertka za Bezvasport.cz. Krok vedle při nákupu neuděláte, když si vyberte čepici v neutrální černé barvě nebo tlumených odstínech šedé. Naopak pozornost upoutáte s čepicí ve výrazné barvě jako je žlutá, růžová, zelená, modrá nebo oranžová. Nejstylovější jsou pak barety či zateplené klobouky a dokonce i kukly!


Šály

Síla sociálních sítí není vtip a tak není divu, že jakmile se v outfitových videích začaly objevovat mohutné a dlouhé šály všech různých barev, stal se z nich jednoznačný trendy pro letošní zimní sezónu. Kromě barevných variací se nekladou meze ani ve vzorech. Kromě toho, že jsou teplé a díky svým rozměrům zahalí opravdu celý krk a bradu, nemusíte si lámat hlavu s vázáním. Jednoduše jí přehodíte přes jedno rameno, kde uděláte přehyb a můžete vyrazit. 

Rukavice

Promrzlé ruce dokáží pořádně potrápit a znepříjemnit jinak krásnou zimní procházku. Přestaňte si soukat ruce do kapes a pořiďte si stylové rukavice nebo návleky, které dodají šmrnc každému outfitu a navíc poslouží. “Pokud bych měla vybrat jeden kousek, který se již opravdu nenosí, jsou to obyčejné fleecové rukavice. Takové rukavice přenechte na nošení dětem a pro sebe si pořiďte trendy pár v prodloužené délce, které nejen že zahřejí samotné prsty, ale také ochrání před chladem zápěstí,” říká módní expertka za Bezvasport.cz, Erika Poštolková. Ležérní varianta rukavic v prodloužené délce navíc může mít například ozdobnou sponu,vyšitý vzor nebo kožíšek. 

Široký výběr zimní doplňků a dalších stylových kousků zakoupíte na www.bezvasport.cz

Čtěte dál …