Pánské podzimní doplňky dodají eleganci v přírodních barvách

Vraťte se po rozmarném létu do kanceláře ve velkém stylu. Doplňte svou podzimní garderobu o kousky, které nezestárnou. Sáhněte po kvalitních doplňcích značky Wittchen, které jsou pečlivě ušité z kůže a jiných oblíbených materiálů. Stačí si vybrat doplněk, který okoření právě váš outfit.


Schovejte notebook do stylového bezpečí. Vyberte si aktovku, pánskou tašku nebo batoh podle toho, jaký styl vyznáváte. Elegantní, sportovní nebo klasický? Sáhněte po tašce, která doplní vaše módní sebevyjádření. A nezapomeňte si zvolit novou podzimní obuv, která vás zachrání před měnícím se počasím i sezónním vkusem. Klasikou, která se neokouká, jsou semišové chelsea boots. Vyberte si je v některé z typických podzimních barev, abyste doladili aktuální outfit. Ještě elegantnější variantou jsou perforované oxfordky. Vtipnou mladistvou možnost pak představují tenistky v jedné výrazné barvě.

Najděte svůj nový podzimní doplněk. Produkty si můžete vybrat jednom z pěti obchodů Wittchen v Praze (Arkády Pankrác, Centrum Černý Most, Metropole Zličín, Pop Up Store) a v Brně (Galerie Vaňkovka) nebo online v e-shopu na www.wittchen.cz.

Čtěte dál …

Okouzlete vánočními svetry z Metropole

Kalendář se překlopil do posledního měsíce roku a pomalu začíná předvánoční maraton shánění dárků, pečení cukroví, ochutnávání svařáků a vaječných koňaků a do toho všeho je potřeba vměstnat ještě jednu důležitou věc. A tou je nalezení toho pravého a dokonalého...

pokračovat ve čtení