Nové anoraky od SegraSegra vás ochrání ve městě i v horách. Jsou vyrobeny z materiálu, ve kterém byl poprvé pokořen Mount Everest.

Návrhářské duo SegraSegra představuje další kolekci. Její součástí je anorak v dámské a pánské variantě ušitý v České republice z vysoce funkčního materiálu Ventile, který používali letci RAF. Anoraky jsou voděodolné a zároveň prodyšné, takže poskytují vysoký komfort za každého počasí.

Materiálem, který návrhářské duo SegraSegra pro anoraky využilo, je Ventile®. Jedná se o nepromokavou přírodní textilii ze 100% bavlny obsahující speciální vlákna, která při styku s vodou nabydou, a tím zajistí její nepropustnost. Ventile® byl vyvinut během druhé světové války ve Velké Británii pro letce RAF, protože armáda potřebovala materiál zajišťující jejich přežití během havárií do mrazivých vod oceánu.

Ventile® má povrchovou úpravu DWR (Durable water repellent), která velmi efektivně odvádí veškerou vodu z povrchu látky, ta však přesto zůstává prodyšná. Díky svým špičkovým vlastnostem, jako je odolnost vůči dešti, sněhu, větru i chladu, nachází Ventile® využití dodnes.

Dámský anorak Ventile® v bronzové barvě seženete na segrasegra.cz nebo v kamenné prodejně na adrese Františka Křížka 1394/27 Praha 7 za 8 800 Kč.

Revoluční materiál postupem času otestovalo mnoho světových dobrodruhů; sir Edmund Hillary v něm uskutečnil první výstup na Mount Everest a sir Ranulph Fiennes v něm vyrazil na své slavné polární expedice.

Anorak neboli bundu s oblékáním přes hlavu můžete pořídit v dámské i pánské variantě a ve dvou barvách, černé a bronzové. Jeho střih je prodloužený a oversize. Po stranách má dlouhé boční zipy a vpředu dvě hluboké kapsy. Součástí je samozřejmě i kapuce, kterou můžete okolo obličeje stáhnout tkaničkou šikovně skrytou z vnitřní strany. Prodloužené rukávy můžete stáhnout manžetami na suchý zip a vytvořit tak nabíraný efekt.

Pánský anorak Ventile® v černé barvě seženete na segrasegra.cz nebo v kamenné prodejně na adrese Františka Křížka 1394/27 Praha 7 za 8 800 Kč.Vysoce funkční anorak vás ochrání před větrem, sněhem i deštěm a díky modernímu střihu ho můžete nosit do přírody i do města” doporučuje polovina návrhářského dua SegraSegra Eliška Mertová.

Čtěte dál …