Nemůžete najít tu správnou kabelku, batoh nebo peněženku? Navrhněte si je. Vuch spouští nový projekt Your Choice, Your Vuška.

Co kdybyste měli možnost spolupodílet se na návrhu vlastní kabelky, batohu nebo peněženky a mít vliv na jejich design od samotného začátku až do konce? Mohli byste si tak vybrat barvu, materiál, tvar, provedení, množství kapsiček a další nezbytnosti. Značka Vuch spouští nový projekt, který nabízí jedinečnou šanci vytvořit stylový kousek, který ponese stopu zákazníka.

Vždy vás lákalo módní prostředí a kreativní svět, ale neměli jste příležitost, nebo jste se báli naplno projevit svého kreativního ducha? Pak máte unikátní příležitost si tento sen splnit. Česká módní značka Vuch přichází s novým projektem Your Choice, Your VUCH, který nabízí možnost stát se na chvíli návrhářem a spolupodílet se na vytvoření zcela nové, jedinečné kolekce. Na výběr je od kabelky, přes batůžek, peněženku až po prostorný batoh.

„Když jsme se značkou Vuch začínali, chtěli jsme rozbít českou šeď, která byla kolem, a to se nám podařilo. Nově před sebou máme zcela nový projekt s názvem Your Choice, Your VUCH, do kterého chceme zapojit i širší okruh lidí. Jak rosteme, tak i naše zákaznice chtějí stále více originální kousky, a proto jsem se rozhodli pro tento projekt. Ženy už nechtějí nosit nudu. Naopak chtějí nosit módu, která je zrovna trendy, ale mnohdy nenajdou v obchodech to, co zrovna hledají. Chceme vyslyšet jejich přání, aby se spolu s námi mohli velkou měrou podílet na vytvoření unikátní kolekce podle svých představ,“ říká spolumajitel Vuch Martin Kůs.

Pokud se chcete zapojit a mít zásadní vliv a stát se designérem značky VUCH, stačí sledovat sociální sítě VUCH, kde se potupně dozvíte všechny potřebné informace. Po 8 interaktivních kolech na sociálních sítích, vznikne společná kolekce lidí a designérů VUCH, která nebude mít v historii značky obdoby.

Čtěte dál …