Malé kabelky jako dokonalá módní tečka

Máloco je rafinovanější než malá kabelka. Její funkce je jasná – dát outfitu dokonalost. Být součástí chvíle, kdy si užíváme den i noc, a přinést pocit svobody. Malé kabelky vábí pohledy a ukazují naše já.

Proč milovat malé kabelky? Jsou situace, kdy nepotřebujeme velký prostor, naopak mnohem více toužíme po rychlejší organizaci, volnosti rukou a mít jen to nejnutnější. Na skok pro kávu, na procházku městem, na romantickou večeři, zkrátka když máme míň povinností a víc radostí. Důvodů, proč milovat malé kabelky, je tolik. Česká značka kožených kabelek a doplňků FOLBEUR takové malé krásky ve své nabídce má. Nadčasová estetika, rukodělné řemeslo a široká nabídka barev dává možnost si vybrat přesně podle vašeho já. Kolekce malých kabelek Macaron Petit a Grand zaujmou precizním zpracováním, neotřelým designem i svěžími barvami. Dvě varianty kování a barevnost podšívek umožňují vlastní hru s detaily.

Něžná krása Macaron Petit

Malá cute kabelka Macaron Petit v sobě nese minimalismus, ale i hravost a ženskost. Nabízí prostor mít při sobě vše nejpotřebnější. Klíče lze upevnit na karabinku, zrcátko je ukryté uvnitř, a ještě zbývá spousta prostoru. Kvalitní italská kůže, množství barev a variabilita popruhů ji činí vhodnou pro řadu situací. Díky její malé velikosti ji skryjete do velké kabelky, abyste ji měla po ruce, kdykoliv potřebujete jen málo.

Macaron Grand ukryje ještě víc

O trochu víc než málo. Diář s poznámkami, jednu dvě rtěnky a další nutná tajemství. Malá, ale dostatečně prostorná Macaron Grand se stává nejen díky různým možnostem nošení vaší elegantní a šik nutností. Volbou neonové podšívky či změnou stříbrného kování na zlaté dává prostor odlišit se. Barev a variant je mnoho.

Malých kabelek je dobré mít víc, neboť ani vy nejste každý den stejná. Vybírejte na FOLBEUR.com.    

MACARON PETIT BOTTIGLIA

5 900 CZK

Lahvově zelená dámská malá kabelka, která je skvělým společníkem v každé situaci. Jedná se o zcela původní model zakladatelky značky Markéty Folberové, na nějž je náležitě hrdá. Přestože je kabelka Petit Macaron naprosto “cute”, nabízí překvapivě hodně prostoru na všechny vaše drobnosti, které nezbytně potřebujete k životu. Uvnitř naleznete dvě kapsičky (jednu na zip) a karabinku na klíč. Podle nálady ji můžete nosit buď jako cross body (delší popruh), nebo jako kabelku přes rameno (kratší popruh). Vždy s vámi udrží krok a podtrhne jakýkoliv outfit. Svou FOLBEURku si zamilujete. Vyrobeno v České republice.

MACARON GRAND NOCCIOLE

8 500 CZK

Dokonalá oříškově hnědá kabelka z řady Macaron (na titulní fotografii), která v sobě skrývá vše, co chcete. Elegantně zahalená do jednoho tónu hnědé, dostatečně prostorná a s variabilní možností nošení. Na karabinu připněte klíče, vložte telefon, diář A5 a ještě vám zbyde spousta místa. Nový hravý model Macaron Grand nedáte z ruky. A když ano, jen zavěsíte na dlouhý cross body popruh. Je stvořená pro jakoukoliv situaci. Svou novou FOLBEURku si zamilujete. Vyrobeno v České republice.

Čtěte dál …