Kruhové náušnice Ornamenti – trendy doplněk pro každou ženu

Kruhové náušnice patří k nejoblíbenějším dámským šperkům vůbec. Jsou nadčasové, stále „in“ a nesmí chybět ve šperkovnici žádné ženy. Sluší každému věku a skvěle doplní jakýkoli denní, společenský i sportovnější outfit.

Kruhové náušnice z chirurgické oceli

U Ornamenti si ty své kruhové náušnice zaručeně vyberete. A možná nejen jedny. V nabídce je spousta variant – kroužky malé i velké, pozlacené 18k zlatem i stříbrné ocelové, hladké nebo v reliéfním provedení, jednoduché i zdobené zirkony, perlou či přívěskem.

Kruhové náušnice Ornamenti z oblíbené chirurgické oceli jsou navíc nealergizující a voděodolné, není nutné je vůbec sundávat a hravě s vámi zvládnou všechny běžné denní činnosti. Můžete v nich sportovat, sprchovat se nebo plavat v moři či bazénu. Jsou odolné a vydrží velmi dlouho krásné.

Tipy na kruhové náušnice Ornamenti

  • Milovnice minimalismu si zamilují efektní a nepřehlédnutelné polokruhové náušnice Trendy gold, stejně jako set pozlacených náušnic různých velikostí Creoles Medium gold. Působivé jsou také robustnější náušnice Medium Hoops silver.
  • Pokud máte ráda perly, vybírejte např. z náušnic Pearl Huggie gold, které zdobí jedna přírodní perla, nebo Chunky Pearls gold se dvěma přírodními perlami. Náušnice jsou navíc variabilní, perlové přívěsky lze totiž u obou druhů náušnic vyvléknout a nosit samostatně pouze kroužky.
  • Velmi efektní a ženské jsou také kruhové náušnice zdobené třpytivými zirkony. Originální náušnice Colourful Zirconia Oval gold zdobí barevné zirkony, těmi bílými jsou pak osázené drobnější náušnice Sparkling Small Hoops gold.
  • Zajímavé a nepřehlédnutelné jsou náušnice s přívěsky z přírodního kamene. Náušnice Pink Clover gold doplňuje růžový Rhodochrosit, černým achátem jsou pak doladěny náušnice Black Clover gold.
  • Pokud máte rády efekt vrstvení šperků, vsaďte na tyto „trojité“ náušnice Triple Hoops gold.

Nabídku nejen kruhových náušnic najdete na webových stránkách www.ornamenti.cz.

Čtěte dál …

Lidl dlouhodobě snižuje cenu cukru

Lidl pokračuje v dlouhodobém zlevňování produktů napříč sortimentem. Od pondělí 2. října tak mohou zákazníci nakoupit kilová balení cukru krystalu, krupice i moučka o celých 5 Kč levněji. Nejedná se přitom o jednorázovou akční nabídku, ale dlouhodobé snížení...

pokračovat ve čtení