Kabelek není nikdy dost. Objevte modely z aktuální kolekce Deichmann.

Kkabelek nemá žena nikdy dost. Přemýšlíte nad tím, že byste si pořídila nový hezký kousek? Objevte modely z aktuální kolekce Deichmann a udělejte si radost atraktivní kabelkou podle nejnovějších trendů.

I když je fajn mít svého favorita, byla by škoda nosit ten samý jeden model stále dokola. Navíc žádná kabelka není natolik univerzální, aby se hodila na úplně každou příležitost. I proto je lepší mít ve skříni vícero druhů. Jaká kabelka se nejvíc hodí do kanceláře, na volný čas, či na romantickou večeři?

Výběr vhodné kabelky do práce řeší ženy asi nejčastěji. Potřebují do ní ukrýt nejen mobil a peněženku, ale také dokumenty, nebo notebook. Nemluvě o kosmetické taštičce, klíčích, menší svačince a dalších desítkách věcí. Vhodné jsou prostorné členěné kabelky z pevného materiálu s delším uchem přes rameno. Co se týče barvy, nadčasovým černým modelem rozhodně nešlápnete vedle. Pokud ale nosíte do práce světlejší a barevnější outfity, slaďte je s kabelkou v módních béžových nebo jemných pastelových odstínech. Pokud vám to vaše profese dovolí, není od věci si pořídit ani stylový baťůžek, který odlehčí vašim zádům.

A co kabelka na volný čas? Tady hodně závisí na vašem stylu oblékání a na tom, kolik věcí s sebou v kabelce běžně nosíte. V kolekci Deichmann najdete jak ležérní a sportovnější kabelky, tak elegantní ženské modely v nejrůznějších barvách a provedení. Je len na vás, zda sáhnete po kompaktní crossbody, nebo spíš po klasickém modelu přes rameno. Top trendem jsou aktuálně malé kabelky s efektními vzory či prošíváním, a také vaky.

V šatníku by vám rozhodně nemělo chybět psaníčko. Ať už černé, světlé, nebo metalické. Využijete ho na nejrůznější společenské události od plesů po svatby, ale třeba i na romantickou večeři s partnerem.

Více na www.deichmann.cz.

Čtěte dál …

Zařízlé trenky umí zkazit den. V průzkumu Angry Beards přes 60 % lidí potvrdilo, že pohodlí spodního prádla ovlivňuje jejich náladu

Nálada 62 % lidí souvisí se spodním prádlem, ukázal unikátní výzkum společnosti Angry Beards. Naštvaní vousáči z Třebíče, kteří kromě kosmetiky pro chlapy stojí i za dámskou kosmetikou Busy B, se nově pouští do spodního prádla. Světlo světa spatřila značka Calm B,...

pokračovat ve čtení