Jak oživit běžný outfit? Zvolte doplňky podle posledních trendů!

Móda

Letošní módní sezóna nabízí opravdu mnoho stylů, které můžete vyzkoušet. Od výrazných barev, až po vše, co je inspirováno érou 90. let. Co však šatník obohatí a outfit pozvedne, jsou trendy doplňky, které s oblečením nakombinujete. Je to jednoduchý způsob, jak oživit váš styl! Klíčové doplňky mohou být nejen stylové, ale také praktické! Nechte se inspirovat našimi tipy.

KABELKY

Ne nadarmo se o ženách říká, že jsou závislé na nakupování anebo nákupní „maniačky“, co se kabelek týká. To má však jednoduché vysvětlení. Malá kabelka anebo třeba větší taška je součástí našich outfitů dennodenně. Proto je třeba vybrat si takovou, která splní všechny vaše požadavky. Většinou jedna kabelka ženě stačit nebude, a tak je důležité mít pro každou příležitost tu správnou.

Hledáte menší či střední kabelku na víkendové procházky anebo večerní akce, do které dáte jen to nejnutnější? „Ideální kabelkou, která je navíc jedním z hlavních trendů roku 2022 je tzv. baguettka. Díky podlouhlému tvaru se do ní vleze vše potřebné a zároveň vám nebude na obtíž,“ říká Mária Padová, módní expertka za factcool.cz. Tato kabelka se perfektně hodí ke každému outfitu a díky ideální velikosti jí vynesete opravdu téměř kamkoliv. 

Důležitým aspektem při výběru je styl ucha kabelky. „Stejně tak jako u obuvi či například plavek a dalších módních kousků, letos vše musí mít nějaké, ideálně zlaté kování. V případě kabelek je trendy také různé zauzlování či zapletené ucho ve stejné barvě jakou má kabelka,“ dodává Padová. Sáhněte po barvě roku, tedy fialové very peri, béžové, smetanové, hnědé. Barvu kabelky můžete také sladit s barvou platformy bot. 

V případě, že hledáte tašku větších rozměrů na běžné nošení, kam se vejde notebook, poznámkový blok, pití a svačina, sluchátka a spoustu dalšího, pořiďte si tzv. pytel. „Co se na první pohled může jevit jako příliš neformální a nevýrazný kousek, které je určený pouze pro praktické ženy, je ve skutečnosti elegantní pro dámy s chutí experimentovat,“ radí módní expertka Mária Padová za factcool.cz.

PÁSKY

Odvaha. Jedno slovo, které charakterizuje módní trendy pro rok 2022. Po dlouhých měsících strávených doma chtějí ženy vynést do společnosti to nejhezčí, co jejich šatník obsahuje.  A tak je na místě něco extra. Ultramoderním doplňkem, který se objevil na všech světových přehlídkách jsou pásky zvýrazňující pas. „Široký pásek je skvělý způsob, jak vytvořit siluetu přesýpacích hodin nebo oživit jednobarevný outfit,“ radí Padová. Pokud vám doma již nějakou dobu leží například splývavé šaty nebo volný svetr, tímto kouskem je vrátíte do hry. 

Bez povšimnutí nezůstanou ani pásky se zlatou či stříbrnou sponou v krouceném tvaru.

NÁUŠNICE

Jeden za základních doplňků, který by každá žena měla vlastnit v několika různých provedení. Pojďte se s módní expertkou podívat, které typy těchto klenotů hrají prim. „Ve šperkovnici by vám rozhodně neměly chybět zlaté kruhy. Snadno kombinovatelný, a navíc nadčasový šperk. Zvolit můžete obyčejné, silné, slabé, ale především ty s různými ozdobami či kroucením,“ radí Mária Padová, módní expertka za factcool.cz. Doplnit tak můžete každodenní oblečení nebo dokonce více glam outfity. 

Další sázkou na jistotu jsou perly. Ty se objevují v žebříčku již několikátou sezónu. Zatímco dříve byly známkou vysokého postavení a vynášely se pouze na významné události, v dnešní době dodávají luxusní a jemný nádech každodenním outfitům. 

Vzhledem k bláznivé době, ve které žijeme, se stále více lidí navrací k přírodě a radosti z krás okolo nás. „Návrat k přírodě a blížící se léto udává další trendy v doplňcích. Možná právě proto se kameny a mušle staly pro tento rok tolik oblíbenými,“ potvrzuje Mária Padová, módní expertka factcool.cz. Jednoznačně must have ve vaší výbavě, nejen na dovolenou. 

Širokou nabídku doplňků, ale i módního oblečení, nejen pro ženy, naleznete na www.factcool.cz.

Čtěte dál …