Francouzská značka Eden Park Paris v sobě nese eleganci a sportovního ducha. Naleznete u ní trička, polokošile, mikiny, bundy i doplňky s charakteristickým růžový motýlkem.


Hledáte-li kvalitní kousky, které kladou důraz na detail a jsou vyhledávané pro moderní a elegantní střihy, pak věnujte pozornost značce Eden Park Paris, která v letošním létě vstoupila na český trh. Vznikla v roce 1987, kdy se dva hráči rugby Franck Mesnel a Eric Blanc patřící do prestižního sportovního klubu Racing Club of France rozhodli uvést na trh vlastní oděvní značku. Uplatnili zde svého kreativního a nekonvenčního ducha a vytvořili autentický příběh značky a logo nesoucí růžového motýlka, které se zrodilo v hlavě Erica během slavností večeře před jedním z klíčových zápasů. 

Eden Park Paris v sobě nese kombinaci elegance a sportovního ducha. Nabízí zejména pánské oblečení a doplňky, které jsou vyhledávány pro své moderní a elegantní designy, střihy a vysokou kvalitu s pozorností k detailu. Trička, polokošile, košile, mikiny, bundy i doplňky zdobí charakteristické růžové logo motýlka, symbol značky Eden Park Paris. V pražském nákupním centru Palladium byl v minulých dnech otevřen vlajkový obchod značky pro Českou republiku. Produkty Eden Park Paris jsou také k dostání na e-shopu dovozce a distributora www.urbanbrands.cz.

Na titulním snímku:

Pánská světle modrá mikina s kapucí Eden Park Paris
Tato pánská jednobarevná světle modrá mikina s kapucí ze směsi bavlny je doplněna o nášivku zobrazující motýlka této značky. Kapuci je možné stáhnout stahovací šňůrkou. Do této mikiny lze schovat i své drobnosti, protože nabízí přední klokaní kapsu, která dodává na ležérnosti a trendy vzhledu. Mikina je tak stylová a pohodlná, že je dost možné, že asi si ji budete chtít vzít na sebe, tak budete mít smůlu, protože vám ji zabaví vaše drahá polovička. Cena 3899 Kč. 

Čtěte dál …