Chunky tenisky jsou stále v kurzu

Letošní jarní trendy nahrávají pohodlné, a přitom stylové módě. A jinak tomu není ani ve světě obouvání. Jedním z top trendů, který se drží na výsluní už několikátou sezónu a se kterým se setkáte v aktuálních kolekcích, jsou chunky tenisky.

Trend světlé obuvi pokračuje i na jaře. Proto se v nové kolekci Deichmann chunky tenisky nejčastěji objevují v neutrálních světlých barvách. Osvěžte svůj jarní outfit extravagantním modelem ve smetanově bílé, krémové, béžové, šedé nebo růžovozlaté.

Atraktivně vypadají také modely složené ze dvou neutrálních barev, které vám tak otevřou dveře k dalším módním kombinacím.

Ačkoliv jaro přeje především světlým barvám, v kolekci najdete i několik klasických černých, nebo naopak barevných kousků. Je pouze na vás, pro které z nich se rozhodnete.

Chunky tenisky z kolekce Deichmann skvěle doplní jakýkoliv sportovní nebo ležérní městský look. Hodí se nejen k módním teplákovým soupravám a k džínům. Vsaďte na kontrast stylů a obujte je třeba k oblíbeným jarním šatům či k rozevláté midi sukni.

Chunky tenisky jsou nepřehlédnutelné, a ne každému se tento styl tenisek líbí, ale jakmile je jednou obujete, zjistíte, že jsou nesmírně pohodlné a už je nebudete chtít zout.

Více na www.deichmann.cz

Čtěte dál …

Zařízlé trenky umí zkazit den. V průzkumu Angry Beards přes 60 % lidí potvrdilo, že pohodlí spodního prádla ovlivňuje jejich náladu

Nálada 62 % lidí souvisí se spodním prádlem, ukázal unikátní výzkum společnosti Angry Beards. Naštvaní vousáči z Třebíče, kteří kromě kosmetiky pro chlapy stojí i za dámskou kosmetikou Busy B, se nově pouští do spodního prádla. Světlo světa spatřila značka Calm B,...

pokračovat ve čtení