Místo, které si tohle léto zamilujete! Aperol Spritz Terrace Mánes Praha.

Letos už nemusíte do Itálie! Užijte si uvolněnou atmosféru italských Benátek s perfektně namíchaným Aperol Spritzem v centru Prahy! Nejvíc trendy drink současnosti na vás čeká na nově otevřené Aperol Spritz Terrace Mánes Praha. Těšit se můžete na jeden z nejkrásnějších výhledů na Prahu, skvěle připravené drinky, a samozřejmě dobré jídlo. O kolik víc důvodů pro návštěvu potřebujete?

Nechte se inspirovat slunnou Itálii a užijte si léto plnými doušky.  Aperol Spritz Terrace Mánes je ideálním místem, kde si naplno vychutnáte originální moment „aperitivo italiano“. Chvíle pohody a posezení s přáteli, doplněná o typické italské pochoutky jako tyčinky grissini, sušená rajčata, olivy, krekry, při které nesmí chybět ani skvělý drink. Ať už si vyberete ikonický Aperol Spritz nebo další řada koktejly na bázi italský aperitivů jako je Campari Spritz, Negroni, Negroni Sbagliato, Americano, Cinzano Rosé, Averna Sour nebo nealkoholický Crodino Spritz, chybu neuděláte.

Ve večerních hodinách určitě oceníte i nabídku pravé italské pinsy nebo grilovaných specialit, které váš zážitek ještě umocní.  Designová terasa má otevřeno denně po celé léto a těšit se můžete i na řadu akcí a doprovodných programů. My se tedy nemůžeme dočkat!

Kde: Aperol Spritz Terrace Praha Mánes

Masarykovo nábřeží 250/1, Praha Nové město

Více informací na www.aperolterracemanes.cz.

Čtěte dál …

Stylová i za grilem

Léto je ideálním časem na pořádání grilovaček, posezení s kytarou u ohně a různých zahradních setkání s přáteli a rodinou. Dostali jste pozvání na takovou akci, nebo ji sami pořádáte? Kromě pohodlí ostatních myslete i na to své, a vsaďte na stylový ležérní outfit, ve...

pokračovat ve čtení