Mana představuje nový Drink Mark 8 – výkonnější, lahodnější a udržitelnější, než kdy dříve

Mana právě představila nový Drink Mark 8. S ještě výkonnějším nutričním složením, novými příchutěmi a udržitelnějším obalem s počáteční cenou pouhých 81 Kč za porci. Poprvé přináší nový obal o objemu 400 ml z udržitelné- ho mono-materiálu. Z něj lze po recyklaci vyrábět další obaly, což bylo v před- chozím designu nepředstavitelné. Novinkou je také příchuť Lime Cake (Limetkový cheesecake), která posouvá produktovou řadu o další stupínek výš.

Drink Mark 8 přináší nové příchutě, ještě více vylepšenou recepturu, to vše v nové větší lahvi z nekonečně recyklovatelného mono-materiálu. Nová generace Many poskytuje fenomenální zážitek, který posune produktivitu a kreativitu uživatelů na další úroveň. Zákazníci si mohou nové Mana Drinky objednávat již nyní, přičemž odesílání začíná již během března.

„Jsme rádi, že se můžeme s novou Mark 8 posunout ještě dále. Přicházíme na trh s vylepšeným složením, novou boží chutí a rozšířenou produktovou řadou v kompaktním designu nové udržitelné lahve. A to bez změny ceny. Tato kombinace výhod představuje obrovskou hodnotu hlavně pro uživatele po celém světě. Věřím, že Mana Mark 8 bude perfektně sloužit všem, kteří chtějí jídlo za dostupnou cenu, kterému se nutričním obsahem na této planetě nic jiného nevyrovná.“ řekl Jakub Krejčík, CEO společnosti
Ještě lepší, výkonnější složení Mark 8.

V designu nové receptury jsme se opět detailně zaměřili na složení a zastoupení živin a bioaktivních složek. Mark 8 tak dokonale odpovídá potřebám pestrého příjmu živin a obsahuje vše, co tělo potřebuje ke špičkovému fungování těla i mysli.

Složení nové generace Many je obohacené o aminokyseliny taurin a L-karnitin. Každá porce tak ještě lépe podporuje správné trávení a metabolismus tuků. Do nové receptury Mark 8 jsme nově také zařadili ingredience obohacené
o bioaktivní formy selenu. Dále je složení nově doplněno o pikolinát chromitý, který je považovaný za nejlepší zdroj chromu.

Základní výhody nového složení Taurin Selen

pomáhá trávit tuky
přispívá k nervové, svalové a srdeční funkci

L-karnitin

podporuje tvorbu svalové hmoty příznivě ovlivňuje hospodaření těla s tukovými zásobami

pomáhá udržovat obranyschopnost organismu

reguluje tvorbu hormonů štítné žlázy

přispívá ke zdraví vlasů a nehtů

Chrom

  • přispívá k metabolismu makroživin
  • pomáhá udržet normální hladinu glukózy

Nová příchuť Lime Cake je prostě bomba!

Nová příchuť Lime Cake nabízí šťavnaté a sladké dezertní pohlazení s povznášejícími tóny limetky. Chutí možná připomíná dortík, ale je to plnohodnotné a nutričně dokonale vyvážené jídlo s počáteční cenou pouhých 81 Kč za porci.

Nová udržitelná lahev z mono materiálu

Již 8 let přinášíme udržitelné jídlo, které vždy balíme do obalů, co dokáží uchovat nutriční hodnoty po celou dobu spotřeby. Stojíme za snahou přinášet světu dlouhodobě udržitelné jídlo a to nejen pro lidi, ale také pro planetu. A proto jsme novou verzí Mark 8 obaly ještě vylepšili.

Nyní je lahev vyrobena v tzv. mono-materiálu (jeden typ materiálu PET). Obrovskou výhodou je absolutní recyklovatelnost a znovu použití do tzv. RE-PET obalů, které se v budoucnosti chystáme používat. To bohužel v případě nápojového kartonu nelze. Nenaplnily se sliby a ambice, které byly vytyčeny a do současnosti je tohoto typu balení možné recyklovat pouze složku papíru a ne hliníku a plastu, které od sebe nelze oddělit. Novou lahev z takového balení bohužel nevyrobíme.

Počet recyklací PET lahví je s ohledem na jejich výrobní technologii téměř nekonečný. Infrastruktura pro recyklaci je také oproti nápojovému kartonu mnohem lépe ustanovená. Například v Německu už funguje systém zálohovaných PET lahví, který již nyní s novou Mark 8 používáme.

V České republice již vidíme testovací provoz recyklace zálohovaných obalů u supermarketů Lidl a Kaufland, do kterých již nyní můžete lahve vracet. Nápojové kartony oproti tomu zálohování obalů neumožňují. V České republice dosahuje úroveň třídění nápojových kartonů 27 % z celkové produkce. Oproti tomu PET lahví se podle EKO-KOMU v Česku zrecykluje 82 %. V globálním měřítku si tak Česko vede v recyklaci PET lahví opravdu skvěle.

Větší objem pro lepší hydrataci

400 ml, to je nový objem lahve Mark 8. Mana díky většímu balení více zasytí a lépe hydratuje tělo, energetická hodnota zůstává stejná. Jeden Drink Mark 8 dodá 330 kcal dokonale vybalancovaného poměru makroživin 21 % proteinů, 35 % sacharidů a 44 % tuků z celkového energetického obsahu. Větší objem jedné porce drinku lépe aktivuje živiny a vylepšuje texturu a chuť.

Více na www.mojemana.cz

O Maně

Heaven Labs navrhuje a vyrábí funkční a vědecky podložené nutričně kompletní potraviny pod značkou Mana od roku 2014. Mana je k dostání v 172 zemích světa napříč online i retail kanály. Společnost má hlavní sídlo v Modleticích u Prahy. Zakladatelem společnosti je Jakub Krejčík.

Čtěte dál …

Český unikátní půdní mikrogel získal ocenění Grand Prix na veletrhu TECHAGRO za řešení sucha. ESCUBE pomáhá rostlinám lépe hospodařit s vodou a živinami z půdy

Česká společnost ESCUBE s.r.o. slaví úspěchy na prestižním veletrhu TECHAGRO. Multifunkční 100% biodegradovatelné přípravky zvyšují vitalitu rostlin i za sucha a zároveň pozitivně ovlivňují kvalitu půdy.  ESCUBE obsahuje unikátní hydroabsorbční mikrogel, který...

pokračovat ve čtení