Lucy Junk svůj charitativní kalendář pro rok 2023 pokřtila na dernisáži malíře Vladimíra Kiseljova

V pražské Beseder Gallery se uskutečnila dernisáž malíře a scénografa Vladimíra Kiseljova s názvem Zdroj. Na místě byla představena jeho umělecká díla, která byla zakončena komentovanou prohlídkou kurátorem Martinem Dostálem.

Po skončení dernisáže se na řadu dostal křest charitativního kalendáře zpěvačky Lucy Junk pro rok 2023, který pokřtili jako kmotři Vladimír Kiseljov, herečka a zpěvačka Jana Vaculíková a rockový zpěvák a skladatel Jan Vytásek. Výtěžek z kalendáře bude jako každý rok použit pro děti z dětského domova, které se tak i přispěním prodeje kalendáře budopu moci poprvé v životě podívat k moři, kde si vyzkouší nové role jak moderátorů, tak fotomedolů a fotomodelek.

„Moc děkuji, že můžeme po covidové době opět obnovit tuto naší činnost a snad se nám podaří získat dostatek finančních prostředků, aby k moři mohlo odjet co nejvíce dětí. Poslední dva roky to bylo těžké, ale snad už bude stále lépe a lépe,“ přeje si zpěvačka Lucy Junk.

FOTO: Michal Touš

Čtěte dál …

Masaryčka se připojuje do sítě Lokni. Filtrovaná voda bude na nádraží i v sousední administrativní budově

Pražské Masarykovo nádraží se připojilo do sítě filtračních stanic Lokni. Významný dopravní uzel se stal 13. nádražím v Česku, které nabízí cestujícím možnost načepovat si čerstvou filtrovanou vodu do vlastních lahví. Společnost Penta zároveň instaluje unikátní řešení...

pokračovat ve čtení