Limitovaná edice od Rituals M´Gouna vás zavede do růžových marockých zahrad. Kdo by odolal?

Nová limitovaná edice Rituals M’Gouna je poctou marockému Údolí růží jako výraz vděčnosti za rozkvět nádherné krajiny. Úchvatný design růže je  oživený geometrickým ztvárněním růžových okvětních plátků.

Dopřejte si relax s pomocí skvostných produktů obsahujících dechberoucí ikonickou damašskou růži, ovocnou opuncii a arganový olej.

Damašská růže

Růže jako symbol krásy a čistoty fascinuje lidstvo již od roku 4000 př. n. l. Je známá jako královna květin a patří mezi nejkrásnější a nejuniverzálnější parfémové ingredience. Květinová damašská růže z Maroka s kořeněným nádechem se pěstuje v oblasti Dades ve městě Kelaat M’Gouna, historickém sídle pěstování růží.

Opuncie

Olej ze semen opuncie, označovaný také jako fíkový olej barbary nebo indiánský fíkový olej, pochází z krásné opuncie, která patří do čeledi kaktusovitých. V poslední době se olej ze semen opuncie stal oblíbeným v kosmetice. Toto pouštní ovoce, které je symbolem naděje a vytrvalosti v drsných podmínkách, má výjimečně vysoký obsah esenciálních mastných kyselin, omega-6 a -9, a přírodního antioxidantu vitaminu E.

Jaké produkty na vás čekají?

V kolekci  naleznete sprchovou pěnu, tělovou pěnu s olejem, tělový krém, parfémovanou vodu, olej na vlasy, tělovou masku. Vašemu obydlí dodají skvostnou atmosféru vonné tyčinky, kuchyňská sada na nádobí, bytový parfém. Odpočinek na zahradě nebo na terase si dokonale vychutnáte za svitu a vůně zahradní svíčky. Které produkty budou ty vaše?  Já už se na svého malého domácího Maroka nemohu dočkat.

Víte, že při objednávce v e-shopu nad 1200 dostanete krásný dárek zdarma? Více informací a objednávky na rituals.cz

Čtěte dál …