Letní plavková výzva Fitshaker začíná již 6. května

První květnové pondělí spustí online fitko Fitshaker oblíbenou letní výzvu, která potrvá až do začátku letních prázdnin. Výzva tradičně propojuje cvičení a správné stravování a klade důraz i na dlouhodobé udržení motivace. Provázet jí budou ti nejlepší fitness trenéři, mezi nimi Zuzka Klingrová, Veronika Jandová, Jan Caha, Lenka Velínká a další. Speciálním hostem bude tentokrát výživový odborník Michal Páleník, známý z televizní show o hubnutí.

V čem letní výzva spočívá?

Letní plavková výzva Fitshaker 2024 je komplexní program zaměřený na posílení těla, zlepšení kondice a podporu zdravého životního stylu. Každý účastník obdrží tréninkový plán, stravovací doporučení a motivaci od profesionálních trenérů. Zároveň získá i přístup do skupiny na Facebooku s téměř 50 tisíci členy, ve které najde ideální prostor pro podporu či sdílení radosti ze svých úspěchů s dalšími účastníky výzvy.

„Stěžejní součástí naší výzvy jsou pravidelná každodenní cvičení do 30 minut, díky nim, a nejen, mohou ženy dosáhnout určité fyzické proměny. Budeme sdílet i příběhy žen, které ušly obrovský kus cesty a dosáhly nádherné proměny. Ty se také podělí o velké množství praktických rad a zkušeností,“ říká Lucia Švaral, trenérka a spoluzakladatelka Fitshaker, úspěšné platformy pro domácí cvičení kladoucí důraz nejen na pravidelný pohyb, ale i celkový zdravý životní styl. A dodává: „Fyzická proměna ale není naším primárním cílem. Tím stále je a zůstane především to, aby se ženy cítily lépe. Fitshaker tento rok slaví již 10. narozeniny. A my jsme pyšní na to, že jsme za tu dobu pomohli tisícům žen získat sebevědomí a najít zdravý životný styl, dodává Lucia.

Výzva pro začátečníky i pokročilé

Všechna cvičení budou nově dostupná ve dvou úrovních, zvlášť pro začátečníky, kteří se cvičením teprve začínají nebo delší dobu necvičili, a zvlášť pro pokročilé, kteří cvičí pravidelně a vyžadují náročnější tréninky. V jednotlivých programech budou provázet Zora Czoborová, Fredy Ayisi, Hanka Kynychová a další špičkoví trenéři. Připraveny jsou intervalové tréninky, které parádně zrychlují metabolismus a zlepšují kondici, ale i silové tréninky pro zformování problematických partií. To vše doplní pomalejší oddechová cvičení, vhodná na regeneraci organismu.

Stravovací návyky a jejich změna krok za krokem

Neděle budou věnovány výživě a správným návykům ve stravování. Touto problematikou bude provázet výživový expert ze známé televizní show o hubnutí a autor knižního bestselleru Vystupte z kolotoče diet Mgr. Michal Páleník. V chystaném živém webináři bude možné položit mu dotazy i napřímo. V rámci výzvy získají účastníci navíc i hodnotné bonusy v podobě receptů, jídelníčků či doporučeného nákupního seznamu od Michala Páleníka.

Jak se do výzvy zapojit?

Fitshaker Výzva do plavek 2024 odstartuje v pondělí 6. května a potrvá 60 dní. Videa budou dostupná v aplikaci, na webu i na chytré televizi. Pro zapojení do výzvy je třeba mít aktivované členství Fitshaker. Na výběr je roční, tříměsíční nebo měsíční členství Premium (249 Kč/měsíc) či VIP (599 Kč), které je možné kdykoli zrušit. Část výtěžku z registrací půjde na léčebné výlohy malé Niny, která se potýká s dětskou mozkovou obrnou.

Bližší informace k výzvě najdete na webových stránkách: www.vyzvadoplavek.cz.

Čtěte dál …

T-Mobile rozdělí v grantové výzvě 1 500 000 Kč. Podpoří 8 projektů zaměřených na boj proti předsudečnému násilí

Posilování romské komunity, ochrana proti transfobii, pomoc lidem bez domova a v nouzi nebo osvěta v ukrajinských skupinách na sociálních sítích – to jsou jen některá z témat, která podpoří letošní grantová výzva Česko bez předsudků. Tu společně s T-Mobile zaštiťuje...

pokračovat ve čtení