Legendární SIM karta Tesco Mobile je zpět, získejte 2x více kreditu při každém dobití

Jen do konce roku nabízí virtuální operátor Tesco Mobile limitovanou edici SIM karet s 2x větším kreditem.  Zákazníci navíc získají přístup k exkluzivním slevám na nákupy v Tesco a další výhody.

„Při dobití kreditu se zákazníkovi vždy jeho nabitá částka zdvojnásobí. Pokud tedy pořídí kredit v hodnotě 200 korun, získá dalších 200 korun bonusového kreditu zdarma. Bonusový kredit se spotřebovává jako první a platí po dobu následujících 30 dnů,“ vysvětluje Lada Franková, marketingová manažerka Tesco Mobile.

Na zakoupené SIM kartě zákazník najde 150 Kč počátečního bonusového kreditu a přednastavenou službu 2x více kreditu, kterou spustí spárováním karty Clubcard, a to přes SMS nebo skrze mobilní aplikaci Tesco Mobile.

Získaný kredit je poté rozdělen na dvě části. Standardní kredit má platnost 180 dní a jeho platnost se prodlužuje každým dalším včasným dobitím kreditu (před uplynutím jeho platnosti) a lze jej využít na cokoliv. Bonusový kredit platí 30 dní od dobití a lze použít na volání, SMS, MMS a dokoupení dat k balíčkům Neomezeně, jeho platnost se však dobitím neprodlužuje.

Základní cena volání do všech sítí je 2,5 Kč/min., SMS za 1,5 Kč, při připojení na data zákazník získá 100 MB za 29 Kč na 24 hodin. Ceny však mohou být mnohem nižší díky výhodám za dobití a široké nabídce balíčků, které si zákazníci mohou vybrat podle svých potřeb.

Zákazníci Tesco Mobile mají navíc přístup k exkluzivním slevám na nákup v síti obchodů Tesco. Díky nim lze výrazně ušetřit například na pečivu, mléčných výrobcích, ovoci, zelenině, masu nebo čisticích prostředcích.

SIM karty 2x více kreditu jsou k dostání od 1.11.2022 na všech prodejnách Tesco do vyprodání zásob, případně přímo na webu www.tescomobile.cz  a to až do 31.12. 2022

Čtěte dál …

Marťánci přichází v limitované edici s veselými velikonočními razítky. Hledáte pro své ratolesti zábavný a zdraví prospěšný velikonoční dárek?

Oblíbené multivitaminy pro děti Marťánci přichází ve speciální limitované velikonoční edici. V každém balení Marťánci Gummy Velikonoce 50 ks se schovávají dvě razítka s veselými velikonočními obrázky, se kterými si děti užijí spoustu kreativní zábavy. Těšit se mohou...

pokračovat ve čtení

Vzácným onemocněním fenylketonurie trpí v ČR asi 1000 lidí. Onemocnění se v porodnicích diagnostikuje od roku 1975. Mezinárodní den vzácných onemocnění připadá symbolicky každé 4 roky na 29. února

Metabolické onemocnění fenylketonurie, známé také pod zkratkou PKU (z anglického Phenylketonuria), je raritní dědičná porucha, při které si pacienti musí přísně hlídat množství přijatých bílkovin za den. Jejich organismus není schopen přeměnit aminokyselinu fenyalanin...

pokračovat ve čtení