Zbavte se zplihlých vlasů jednou provždy. Objevte oolaboo prompt volumizing powder, pečující rýžový pudr pro zachování maximálního objemu

Střídání mrazivých vnějších teplot a vnitřního suchého vzduchu, také časté nošení čepic a vysoká vlhkost – to všechno jsou faktory, které našim vlasům ani trochu nesvědčí. Ty totiž v jejich důsledků bývají zplihlé, rychleji se mastí a jen těžko je lze upravit. Přesně pro tyto účely přichází oolaboo se svým pečujícím přípravkem oolaboo prompt volumizing powder.

Jedná se o lehký pudr, který vlasy nadzdvihne u kořínků, texturizuje každý jejich pramen, a propůjčí tak celému účesu přirozený objem, který nezničí ani nasazená čepice.

Pudr se také hodí pro zaplétání copů, tvorbu strukturovaných účesů a zaručení maximálního objemu krátkým sestřihům. Oolaboo prompt volumizing powder je vhodný pro všechny typy vlasů a pro každodenní použití.

Pečující složení oolaboo prompt volumizing powder

Vedle složek nezbytných pro udržení objemu, obsahuje pudr také ingredience, jež zaručí, že po jeho použití nebudou vlasy poničené:

  • Hydrolyzovaný rýžový protein podporuje pevnost a odolnost vlasů.
  • Hydrolyzované hedvábí dodává vlasům hebkost a podporuje zdravý lesk.
  • Extrakt z listů agáve vlasy hydratuje a celkově podporuje jejich zdraví.
  • Inulin je rostlinná vláknina, která vlasy hydratuje a pomáhá s jejich rozčesáváním.
  • Maltóza je sacharid, jež stahuje vlasové kutikuly a podporuje lesk vlasů.

Jak se oolaboo prompt volumizing powder používá

Malé množství přípravku naneste do suchých vlasů. Konečky prstů zapracujte ke kořínkům. Chcete-li podpořit objem středně dlouhých vlasů, rozprostřete po nich pudr pomocí hřebenu či kartáče. K dosažení ideálního výsledku stačí vždy jen malé množství oolaboo prompt volumizing powder.

Po otevřeni neodlepujte z krabičky krycí nálepku, ale pouze ji na jednom či několika místech propíchněte.

oolaboo prompt volumizing powder, 10 g: 880 Kč

Čtěte dál …

Nová veganská dekorativní kosmetika Sandstone Scandinavia představuje maskary, které vám dodají pohled šelmy, a to vše bezpečně i pro alergiky

Snad každá žena ráda použije maskaru, aby dodala objem řasám a podtrhla tak svůj jedinečný pohled. Bohužel právě řasenka se může stát pomyslným "kamenem úrazu", protože oči patří vůbec k nejcitlivějším částem našeho obličeje, a právě na řasence se tak ukáže, jestli je...

pokračovat ve čtení