Yage Organics představuje své první vůně. Přírodní parfémy posilující cestu k emoční pohodě.

Česká značka organické kosmetiky Yage Organics uvádí na trh zcela novou generaci unikátních přírodních parfémů NEUROSCENTS. Ty jsou navrženy tak, aby nejen příjemně voněly, ale abyste se v nich především dobře cítili. Vyvolávají specifické emocionální účinky, a mohou tak zmírnit například stesk či úzkost, a naopak posílit celkovou pohodu a povzbudit smysly. Krása a wellbeing se zde snoubí v jedno. Je to více než vůně samotná, je to společnice na cestě za vnitřním klidem a radostí.

Svou unikátnost potvrzují tím, že na výrobu těchto výjimečných přírodních parfémů získala společnost Yage Organics grant Středočeského inovačního centra. Tento grant se využije na formulaci 12 druhů přírodních parfému, které budou představeny během následujících let.

V první fázi Yage Organics představuje tři vůně: ELYSIUM, FORBIDDEN ORRIS a HOLLY LEATHER.

ELYSIUM překračuje hranice všednosti a otevírá dveře do světa emocí. Nabízí nevšední zážitek k povznesení nálady i ducha. Svrchní tóny jsou plné pikantní svěžesti bergamotu, sladkého pomeranče, grapefruitu a citronu, které okamžitě povzbudí smysly. Když se ponoříte hlouběji, srdce vůně se rozvine v elegantním objetí květů tuberózy, svěží mokré zeleně, jasmínu sambac a levandule, symfonie botanické krásy. Je čas využít sílu vůně a vydat se na cestu blaženosti, energie a uklidňující pohody s parfémem Elysium.

Top: grapefruit, bergamot, sladký pomeranč

Srdce: tuberóza, jasmín, levandule

Základ: santalové dřevo, vanilka, ambrettolid

Cena: 1 990 Kč yageorganics.cz

FORBIDDEN ORRIS vás pozve do světa, kde se elegance setkává s duchovní hloubkou. S každou aplikací vás obklopí vůně, která probudí vaše smysly, vyživí duši a vezme na cestu kreativity a spirituality. Rozvíjí se sladkými citrusovými tóny a tvoří živou symfonii, která povzbudí vaše smysly, podobně jako první sluneční paprsky za úsvitu. Srdce ožívá modrým lotosem, kosatcem a fialkou a cesta vrcholí v základních tónech santalového dřeva, ibiškového semínka a nádechu ženskosti pro kreativitu a spiritualitu.

Top: grapefruit, bergamot, mandarinka
Srdce: 
modrý lotos, kosatec, fialka  
Základ: 
santalové dřevo, semínko ibišku

Cena 1 890 Kč yageorganics.cz

HOLLY LEATHER je harmonickou směsí tónů pečlivě vybraných tak, aby povznesly náladu, působily zemitě a podpořily vnitřní klid a rovnováhu.  Na počátku objevíte povzbuzující směs máty peprné a bazalky, následované srdcem kůže prolínající se s dřevitou hloubkou vetiveru, až k závěrečné vrstvě cypřiše, který půvabně zahaluje tuto vytříbenou kompozici.  Díky svým universálním tónům je tak vhodná pro ženy i muže. 

Top: máta peprná, pravá bazalka, bergamot
Srdce: 
jablko, kůže
Základ: labdanum, kadidlo, vetiver

Cena 1 890 Kč yageorganics.cz

Čtěte dál …