Vyhrajte kvalitní vlasovou dermokosmetiku Dermedic

Vlasy jsou velmi důležitým atributem při utváření vzhledu člověka. Zdrojem zdravých a krásných vlasů je zdravá pokožka hlavy. Spousta lidí se ale potýká s  nadměrným maštěním pokožky, hlavy,  nebo vypadáváním vlasů. S těmito problémy pomáhají produkty značky Dermedic.

Dermedic Capilarte Sebu-balance šampon

Účinné látky: Niacinamid, Procapil, komplex Pilotantum™, březová šťáva

Účinná kúra pro nadměrně mastné vlasy, která pomáhá normalizovat stav citlivé pokožky hlavy s problémem přílišné sekrece kožního mazu, včetně oslabených a nadměrně vypadávajících vlasů. Sebu-balance šampon je dermokosmetický přípravek s pH 5,5 vhodný pro seboroickou pokožku hlavy, která se projevuje mastnými, lupovitými a zánětlivými ložisky kůže. Místa postižená seboreou jsou potažená červenými a žlutými mastnými šupinkami, pokožka svědí, pálí, běžná je ztráta vlasů. 

Sebu-balance šampon obnovuje biologickou rovnováhu pokožky hlavy, normalizuje produkci kožního mazu a snižuje tak viditelně míru mastnoty vlasů. Snižuje množení patogenních organismů zodpovědných za nadprodukci kožního mazu a vzniku povrchových šupin pokožky hlavy. Zklidňuje zánětlivé stavy pokožky hlavy, svědění a podráždění. Díky obsahu komplexu PilotantumTM posiluje vlasové folikuly, stimuluje růst vlasů a zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů. Další složka, PROCAPILTM, je patentovanou kombinací tří aktivních složek, která urychluje růst vlasového stvolu, zpomaluje proces stárnutí vlasových váčků. Šťáva z břízy posiluje vlasová vlákna, urychluje růst vlasového stvolu.

Zakoupíte v lékárnách a na lékárenských e-shopech a na Notino.cz (309 Kč/300 ml).

Dermedic Capilarte Posilující šampon proti vypadávání vlasů

Účinné látky: Komplex Pilotantum™, Procapil, extrakt z guarových bobů, Zincidone, D-Panthenol, vitamin PP, glycerin

Obsah obrázku text, hygienické potřeby, pleťová voda
Popis byl vytvořen automatickyPosilující šampon proti vypadávání vlasů je ideální kúrou pro slabé a řídké vlasy. Ocení jej všichni, kdo se potýkají s problémem nadměrné ztráty a nedostatečného růstu nových vlasů. Kúra zastavuje vypadávání vlasů, zvyšuje objem a tloušťku vlasů i jejich celkovou sílu a vitalitu. Pomáhá pokožku i vlasy jemně umýt bez podráždění, nenarušuje fyziologickou rovnováhu mikrobiomu pokožky hlavy. Komplexy PROCAPILTM a PILOTANTUMTM posilují a vyživují vlasové kořínky a podporují okysličování buněk vlasových folikul, dodávají jim živiny, čímž snižují tak nadměrné vypadávání vlasů. Složka Zincidone o 65 % snižuje produkci 5-alfa-reduktázy, enzymu zodpovědného za snížení aktivity a vymizení vlasových folikul, vypadávání vlasů. Zklidňuje pokožku hlavy. Další složky, jako extrakt z guarových bobů, glycerin, panthenol, vitamín PP dodávají vlasům lesk, vyhlazují je, zhušťují a brání lámání. Šampon vlasy zvlhčuje, usnadňuje rozčesávání.

Zakoupíte v lékárnách a lékárenských e-shopech a na Notino.cz (209 Kč/300 ml).

Bližší informace o produktech a odpověď na soutěžní otázku naleznete na www.notino.cz.

Soutěžní otázku a podmínky soutěže najdete na www.all4fun.cz.

Soutěžní otázky:

 Jaký další produkt proti vypadávání vlasů značka Dermedic nabízí?

Který článek na www.all4fun.cz vás nejvíce zaujal?

Ze zaslaných odpovědí vylosujeme jednoho  výherce  balíčku produktů Dermedic.

Odpovědi zasílejte na mail: redakce@all4fun.cz do 31.  10. 2022. Do předmětu uveďte „Dermedic“.

Nezapomeňte dát like FB profilu All4fun, nebo instagramovému profilu All4funcz.

Na výhru nevzniká právní nárok.

Čtěte dál …