Valentýská kolekce na vás čeká v obchodech Lush

Kosmetika

Nejen zamilované nadchne valentýnská kolekce od veganské kosmetické firmy Lush. Produkty je možné už nyní zakoupit ve všech obchodech i v e-shopu.

Co říkáte na jízdu v autíčku lásky? Toto roztomilé auto vás doveze přímo do květinovo-ovocné koupele. Nebo můžete zažít koupel s nejvíc sexy zeleninou, jakou jste kdy viděli. Naše mrkev vám vykouzlí bublinkovou koupel plnou vanilky, čerstvého zázvoru a čerstvé mrkvové šťávy. Nic nevyjádří lásku tak, jako když někomu věnujete celé srdce…rudé, třaslavé a vonící po jahodách!  Další úchvatné novinky najdete na https://www.lush.com/cz/cs.

Čtěte dál …

Dopřejte si v létě nekonečnou záplavu energie a sebevědomí! Amway přináší novinky, které vám pomohou zářit uvnitř i navenek.

Letní sezóna je pro mnohé ztělesněním sluncem zalitých dnů, dlouhých teplých večerů a zábavy s rodinou a přáteli. Během léta se často sejde tolik aktivit, že nevíme, co dřív. Společnosti Amway Česká republika a Slovensko nyní přináší novinky, díky kterým stihnete...

pokračovat ve čtení

Kosmetické tipy jako z rozkvetlé louky

Milujete ten pocit, když si lehnete na čerstvě rozkvetlé louce? Možná se ale nedostanete do přírody tak často, jak byste si přáli. Nebo máte sice rádi vůni květin, ale jste silní alergici a jen pomyšlení na procházku vysokou trávou je pro vás noční můra. Naštěstí si...

pokračovat ve čtení