Valentýn? Oslavte ho s kadeřnictvím Klier

Svátek lásky a zamilovaných je opět zde! Každoročně se slaví 14. února na počest svatého Valentýna. Kdo ale byla tato záhadná postava? Byl to kněz, který podporoval zamilované. Mladí muži se nesměli v jeho době ženit, ale pouze sloužit armádě. Valentýn i přesto zamilované páry oddával, za což byl právě 14. února roku 269 popraven. V současnosti je Den sv. Valentýna oslavou lásky a krásnou tradicí. Páry se obdarovávají a oslavují svoji náklonnost. A toho není nikdy dost.

Není jednoduché vymyslet na Valentýna zajímavý dárek. Buďte letos klidně trochu praktičtí a oslavte svátek zamilovaných s kadeřnictvím Klier. Máme pro vás hned několik variant.

Valentýnská akce pro páry

Když přijdete s partnerem od pondělí 12. února do středy 14. února do kteréhokoli salónu Kliernechat si upravit vlasy, tak pán dostane ke službě relaxační masáž ZDARMA a dáma pak oblíbený obřad a ošetření vlasů Fusio-Dose od Kérastase, také ZDARMA. Fusio-Dose je intenzivní, hloubkové ošetření vlasů na míru. Vyškolení kadeřníci vyberou kombinaci aktivních látek právě pro vás a dodají tak vlasům vše, co potřebují. Výsledek je viditelný okamžitě.

Dárkový voucher na služby i kosmetiku

Další tip na dárek, který ocení každá žena i muž, jsou dárkové vouchery v hodnotě 1000, 500 a 300 Kč. Voucher lze využít na služby kadeřnictví Klier (střih, barvu, regeneraci, styling, vlasové kúry aj.) i na nákup produktů profesionální vlasové kosmetiky na salónech.

Výhodné balíčky vlasové kosmetiky

Koho by nepotěšil pořádný balíček kvalitní profesionální vlasové kosmetiky?

Kadeřnicví Klier? Flexibilní a bez objednávání

Salóny Klier jsou otevřené 7 dní v týdnu a není nutné se do nich vůbec objednávat. Najdete je na 33 místech České republiky. Více informací a nejbližší kadeřnictví najdete na webu www.klier.cz.

Čtěte dál …

Nová veganská dekorativní kosmetika Sandstone Scandinavia představuje maskary, které vám dodají pohled šelmy, a to vše bezpečně i pro alergiky

Snad každá žena ráda použije maskaru, aby dodala objem řasám a podtrhla tak svůj jedinečný pohled. Bohužel právě řasenka se může stát pomyslným "kamenem úrazu", protože oči patří vůbec k nejcitlivějším částem našeho obličeje, a právě na řasence se tak ukáže, jestli je...

pokračovat ve čtení