Tuhé šampony a balzámy NATAVA – dokonalá přírodní péče o vaše vlasy

Kosmetika

Vysoce kvalitní přírodní suroviny, originální receptura, maximální účinnost, dlouhodobá výdrž, skutečná ruční výroba a ekologické obaly – to je stručná charakteristika tuhých šampónů a balzámů nové české značky přírodní a BIO kosmetiky NATAVA. Díky perfektní souhře obou produktů budou vaše vlasy zahrnuty optimální péčí, ať už jde o blond či tmavé odstíny či vlasy normální, mastící se nebo poškozené. Na vše má NATAVA odpověď.

V čem jsou tuhé šampony a balzámy NATAVA tak výjimečné?

Tuhé šampony i balzámy NATAVA v sobě ukrývají blahodárné oleje a přírodní rostlinné extrakty. Tyto cenné přírodní složky jsou zpracovávány co nejšetrněji. Při výrobě se kombinuje ruční práce s nejmodernějšími technologickými postupy. Díky tomu si produkty uchovávají přírodní bohatství ve formě vzácných minerálů, stopových prvků, vitamínů a dalších účinných látek. Vynikají jedinečnými vlastnostmi a širokým spektrem aktivních látek. Ať už máte blonďaté, tmavé, rychle se mastící či poškozené vlasy nebo vás trápí lupy, vyzkoušejte šampon s originální recepturou, ve které se dokonale snoubí příroda se skutečnými vědeckými poznatky. Šampony i balzámy jsou navíc baleny v ekologických obalech šetrných k přírodnímu prostředí. Poté, co vám doslouží, nezatížíte přírodu plastovým obalem.

Vybraný tuhý šampon stačí promnout v navlhčených rukou a nanést na mokré vlasy anebo rovnou vmasírovat do pokožky hlavy, jemně zakroužit ve vlasech, dostatečně zpěnit a pak už jenom opláchnout vodou optimální teploty. Tuhý balzám stačí promnout v navlhčených rukou a vzniklou emulzi vmasírovat do vlasů i pokožky. Je důležité nechat všechny účinné složky pár minut působit a poté teprve pečlivě opláchnout.

Po aplikaci šampon i balzám opláchněte a uložte na bezpečné, co nejsušší místo – ideálně na kovový rošt či elegantní mýdlenku. Svým pomocníkům můžete opatřit i praktický kovový obal, který oceníte především na cestách.

Produkty jsou momentálně k dispozici ve variantách Bambucké máslo, Šípek, Oliva, Ylang-ylang, a Jojoba, šampón také ještě ve verzi Aktivní uhlí.

Bambucké máslo – pro účinnou regeneraci

Tuhý šampon obsahuje široké spektrum aktivních složek a kakaové a bambucké máslo vázající vodu. Díky tomu budou vlasy intenzivně vyživené. Pravidelnou péčí budou bohatě zregenerované, přirozeně lesklé, krásné, elegantně uhlazené a bez nežádoucích lupů. Pokud chcete účinky šamponu podpořit, pak naneste na vlasy voňavý balzám stejného typu.

Šípek – ideální pro blondýnky

Tento přírodní tuhý šampon v praktickém ekologickém balení se dokonale postará o zesvětlované a krepaté vlasy. Originální receptura v sobě ukrývá šípkový a rozmarýnový olej, kakaové a bambucké máslo a výtažek z heřmánku, který vlasy vyživí. Obsažené biologicky odbouratelné jemné tenzidy z kokosového oleje je naopak zbaví nečistot a nepříjemné mastnoty. Šampon vyniká výjimečným složením namíchaným přímo pro blondýnky.

Pokud chcete účinky šamponu podpořit, pak naneste na vlasy voňavý balzám stejného typu.

Aktivní uhlí – něco pro muže

Tento přírodní tuhý šampon v praktickém ekologickém balení je vytvořen speciálně pro muže. Originální receptura v sobě ukrývá složky jako kofein a taurin, které přispívají k lepšímu prokrvování pokožky a tím podporují výživu vlasových folikulů. Aktivní uhlí a jemné tenzidy z kokosového oleje vlasy spolehlivě zbaví nečistot a nežádoucí mastnoty.

Pokud máte vlasy delší nebo jim chcete dopřát více péče, pokračujte po umytí s některým z tuhých balzámů NATAVA.

Jojoba – záchrana pro suché a poškozené vlasy

Tento přírodní tuhý šampon v praktickém ekologickém balení se dokonale postará o suché a poškozené vlasy. Originální receptura je obohacena o extrakty z kopřivy a medu, kakaové a shea máslo a olej z jojobových semen. Obsažené biologicky odbouratelné jemné tenzidy z kokosového oleje zbaví vlasy nečistot a nepříjemné mastnoty. Ocení jej také brunetky.

Pokud chcete účinky šamponu podpořit, pak naneste na vlasy voňavý balzám stejného typu.

Ylang-ylang – pro všechny typy vlasů

Tento přírodní tuhý šampon v praktickém ekologickém balení je univerzální a dokonale se postará o jakýkoli typ vlasů. Originální receptura v sobě ukrývá ricinový a konopný olej, kakaové a bambucké máslo a inulin, který pomáhá vlasy vyhlazovat a udržovat je hydratované. Obsažené biologicky odbouratelné jemné tenzidy z kokosového oleje je naopak zbaví nečistot a nepříjemné mastnoty.

Pokud chcete účinky šamponu podpořit, pak naneste na vlasy voňavý balzám stejného typu.

Oliva – pro normální i mastící se vlasy

Tento přírodní tuhý šampon v praktickém ekologickém balení dokonale pečuje o vlasy normální i snadno se mastící. Originální receptura v sobě ukrývá zelený jíl, olivový olej a výtažky z přesličky a aloe vera, které vlasy vyživí a podporují jejich zdravý růst. Obsažené biologicky odbouratelné jemné tenzidy z kokosového oleje je naopak zbaví nečistot a nepříjemné mastnoty.

Pokud chcete účinky šamponu podpořit, pak naneste na vlasy voňavý balzám stejného typu.

Více informací o příběhu značky NATAVA a produktech najdete na www.natava.cz.

Čtěte dál …

Dopřejte si v létě nekonečnou záplavu energie a sebevědomí! Amway přináší novinky, které vám pomohou zářit uvnitř i navenek.

Letní sezóna je pro mnohé ztělesněním sluncem zalitých dnů, dlouhých teplých večerů a zábavy s rodinou a přáteli. Během léta se často sejde tolik aktivit, že nevíme, co dřív. Společnosti Amway Česká republika a Slovensko nyní přináší novinky, díky kterým stihnete...

pokračovat ve čtení

Kosmetické tipy jako z rozkvetlé louky

Milujete ten pocit, když si lehnete na čerstvě rozkvetlé louce? Možná se ale nedostanete do přírody tak často, jak byste si přáli. Nebo máte sice rádi vůni květin, ale jste silní alergici a jen pomyšlení na procházku vysokou trávou je pro vás noční můra. Naštěstí si...

pokračovat ve čtení