Tuhé šampony a balzámy NATAVA – dokonalá přírodní péče o vaše vlasy

Vysoce kvalitní přírodní suroviny, originální receptura, maximální účinnost, dlouhodobá výdrž, skutečná ruční výroba a ekologické obaly – to je stručná charakteristika tuhých šampónů a balzámů nové české značky přírodní a BIO kosmetiky NATAVA. Díky perfektní souhře obou produktů budou vaše vlasy zahrnuty optimální péčí, ať už jde o blond či tmavé odstíny či vlasy normální, mastící se nebo poškozené. Na vše má NATAVA odpověď.

V čem jsou tuhé šampony a balzámy NATAVA tak výjimečné?

Tuhé šampony i balzámy NATAVA v sobě ukrývají blahodárné oleje a přírodní rostlinné extrakty. Tyto cenné přírodní složky jsou zpracovávány co nejšetrněji. Při výrobě se kombinuje ruční práce s nejmodernějšími technologickými postupy. Díky tomu si produkty uchovávají přírodní bohatství ve formě vzácných minerálů, stopových prvků, vitamínů a dalších účinných látek. Vynikají jedinečnými vlastnostmi a širokým spektrem aktivních látek. Ať už máte blonďaté, tmavé, rychle se mastící či poškozené vlasy nebo vás trápí lupy, vyzkoušejte šampon s originální recepturou, ve které se dokonale snoubí příroda se skutečnými vědeckými poznatky. Šampony i balzámy jsou navíc baleny v ekologických obalech šetrných k přírodnímu prostředí. Poté, co vám doslouží, nezatížíte přírodu plastovým obalem.

Vybraný tuhý šampon stačí promnout v navlhčených rukou a nanést na mokré vlasy anebo rovnou vmasírovat do pokožky hlavy, jemně zakroužit ve vlasech, dostatečně zpěnit a pak už jenom opláchnout vodou optimální teploty. Tuhý balzám stačí promnout v navlhčených rukou a vzniklou emulzi vmasírovat do vlasů i pokožky. Je důležité nechat všechny účinné složky pár minut působit a poté teprve pečlivě opláchnout.

Po aplikaci šampon i balzám opláchněte a uložte na bezpečné, co nejsušší místo – ideálně na kovový rošt či elegantní mýdlenku. Svým pomocníkům můžete opatřit i praktický kovový obal, který oceníte především na cestách.

Produkty jsou momentálně k dispozici ve variantách Bambucké máslo, Šípek, Oliva, Ylang-ylang, a Jojoba, šampón také ještě ve verzi Aktivní uhlí.

Bambucké máslo – pro účinnou regeneraci

Tuhý šampon obsahuje široké spektrum aktivních složek a kakaové a bambucké máslo vázající vodu. Díky tomu budou vlasy intenzivně vyživené. Pravidelnou péčí budou bohatě zregenerované, přirozeně lesklé, krásné, elegantně uhlazené a bez nežádoucích lupů. Pokud chcete účinky šamponu podpořit, pak naneste na vlasy voňavý balzám stejného typu.

Šípek – ideální pro blondýnky

Tento přírodní tuhý šampon v praktickém ekologickém balení se dokonale postará o zesvětlované a krepaté vlasy. Originální receptura v sobě ukrývá šípkový a rozmarýnový olej, kakaové a bambucké máslo a výtažek z heřmánku, který vlasy vyživí. Obsažené biologicky odbouratelné jemné tenzidy z kokosového oleje je naopak zbaví nečistot a nepříjemné mastnoty. Šampon vyniká výjimečným složením namíchaným přímo pro blondýnky.

Pokud chcete účinky šamponu podpořit, pak naneste na vlasy voňavý balzám stejného typu.

Aktivní uhlí – něco pro muže

Tento přírodní tuhý šampon v praktickém ekologickém balení je vytvořen speciálně pro muže. Originální receptura v sobě ukrývá složky jako kofein a taurin, které přispívají k lepšímu prokrvování pokožky a tím podporují výživu vlasových folikulů. Aktivní uhlí a jemné tenzidy z kokosového oleje vlasy spolehlivě zbaví nečistot a nežádoucí mastnoty.

Pokud máte vlasy delší nebo jim chcete dopřát více péče, pokračujte po umytí s některým z tuhých balzámů NATAVA.

Jojoba – záchrana pro suché a poškozené vlasy

Tento přírodní tuhý šampon v praktickém ekologickém balení se dokonale postará o suché a poškozené vlasy. Originální receptura je obohacena o extrakty z kopřivy a medu, kakaové a shea máslo a olej z jojobových semen. Obsažené biologicky odbouratelné jemné tenzidy z kokosového oleje zbaví vlasy nečistot a nepříjemné mastnoty. Ocení jej také brunetky.

Pokud chcete účinky šamponu podpořit, pak naneste na vlasy voňavý balzám stejného typu.

Ylang-ylang – pro všechny typy vlasů

Tento přírodní tuhý šampon v praktickém ekologickém balení je univerzální a dokonale se postará o jakýkoli typ vlasů. Originální receptura v sobě ukrývá ricinový a konopný olej, kakaové a bambucké máslo a inulin, který pomáhá vlasy vyhlazovat a udržovat je hydratované. Obsažené biologicky odbouratelné jemné tenzidy z kokosového oleje je naopak zbaví nečistot a nepříjemné mastnoty.

Pokud chcete účinky šamponu podpořit, pak naneste na vlasy voňavý balzám stejného typu.

Oliva – pro normální i mastící se vlasy

Tento přírodní tuhý šampon v praktickém ekologickém balení dokonale pečuje o vlasy normální i snadno se mastící. Originální receptura v sobě ukrývá zelený jíl, olivový olej a výtažky z přesličky a aloe vera, které vlasy vyživí a podporují jejich zdravý růst. Obsažené biologicky odbouratelné jemné tenzidy z kokosového oleje je naopak zbaví nečistot a nepříjemné mastnoty.

Pokud chcete účinky šamponu podpořit, pak naneste na vlasy voňavý balzám stejného typu.

Více informací o příběhu značky NATAVA a produktech najdete na www.natava.cz.

Čtěte dál …