Tip ze Salonu Petra Měchurová: Rituály Fusio-Dose rychle a komplexně vyřeší vaše problémy s vlasy

Vlasy korunují náš vzhled a často právě u výrazné změny účesu začíná snaha o celkové vylepšení vizáže.  Ovšem pokud vlasy a vlasová pokožka nejsou zrovna v nejlepší kondici, mohou se všechny následující kroky oddálit a zkomplikovat. Co s tím? Vydejte se pro rychlé řešení problémů s vlasy – vlasovou kúru na míru Fusio-Dose – do Salonu Petra Měchurová.

Jedinečná intenzivní péče Kérastase Fusio-Dose promění vaše vlasy k nepoznání. Dokáže je učinit silnější, poddajnější, zářivější… zkrátka zdravější než kdy dřív. A to během několika minut. Jak to funguje? Nejprve zkušený hair stylista provede úvodní diagnostiku a určí nejvhodnější péči. Podle momentálního stavu a typu vlasů pak přímo v salonu namíchají speciální vlasové koncentráty, obsahující ty nejúčinnější aktivní látky, které okamžitě a dlouhodobě mění vlasové vlákno. Díky personalizované kombinaci koncentrátů a boosterů v jedné silné dávce za pár okamžiků dojde k požadovanému efektu. V Salonu Petra Měchurová nabízejí kombinaci hloubkové péče Fusio-Dose a masáží: rituál pro bohatost a pevnost vlasů, rituál pro nepoddajné vlasy, rituál znovuzrození vlasových konečků, rituál pro výživu a obnovu suchých vlasů a mnoho dalších.

Petra Měchurová

Svůj první kadeřnický salon založila v roce 2001, v roce 2012 otevřela vlastní školicí akademii Academy Lab Petra Měchurová a v roce 2017 následoval druhý salon v Praze. Její kariéra je ozdobená celou řadou cenných trofejí, skvělých kadeřnických show, kterými inspirovala kadeřníky po celém světě včetně Anglie, Francii, Brazílie nebo Argentiny. Jako první žena na světě získala prestižní mezinárodní ocenění AIPP Grand Trophy, kterému se přezdívá kadeřnický Oscar. Je dlouholetým ambasadorem značky L´Oréal Professionnel. Věnuje se školení kadeřníků, česání pro módní návrháře nebo časopisy, tvoří kolekce účesů, které sklízejí uznání doma i ve světě. Největší úspěch je ale její salon a skvělý tým. Petřinou srdeční záležitostí je hlavně její rodina.

SALON PETRA MĚCHUROVÁ

Králodvorská 1085, Praha – Staré Město

Více na https://petramechurova.cz/

Čtěte dál …