Tesco podporuje rodiny: Snížilo ceny plen a kojeneckých mlék

Tesco trvale snížilo ceny u nejdůležitějších a nejnákladnějších položek v péči o malé děti, tedy plen a pokračovacích kojeneckých mlék. Tímto krokem dále rozvíjí dlouhodobé úsilí nabízet zákazníkům kvalitní výrobky, které jsou zároveň cenově dostupné.

„Uvědomujeme si, že mezi nejnákladnější a nejdůležitější položky v péči o malé děti patří právě pleny a kojenecká mléka. Zároveň víme, že pokud se zákazníkům osvědčí určitá značka plen nebo kojeneckých mlék, tak ji neradi mění za jinou. Aby zákazníci nemuseli čekat, až jejich oblíbené výrobky budou v akci, rozhodli jsme se snížit jejich ceny dlouhodobě. Chceme tak podpořit rodiny s malými dětmi,“ uvádí Pavol Halász, produktový ředitel Tesco pro Českou republiku. Dodává: „Naším dlouhodobým cílem je pomáhat našim zákazníkům maximálně ušetřit, a k tomu využíváme každé možné příležitosti.“ Snížení se týká trvale téměř 200 produktů, netýká se počátečních kojeneckých mlék pro novorozeňata. Produkty jsou k dostání ve všech prodejnách Tesco po celé ČR a také na Tesco Online nákupy. Zboží pozná zákazník velmi snadno, značeno je výrazným červeno bílým označením Snížená cena. Průměrně byly ceny sníženy téměř o 20 %.

Tento krok navazuje na řadu předchozích, ve kterých firma pomáhá zákazníkům ušetřit.  V květnu přišlo Tesco s iniciativou, která upozorňuje na problém menstruační chudoby s cílem otevřít prostor pro celospolečenskou diskuzi. Aby šlo příkladem pro ostatní, snížilo ceny menstruačních potřeb vlastní značky o hodnotu DPH. Začátkem letošního roku, když se zvýšila sazba DPH na dětskou výživu, Tesco toto navýšení do cen vůbec nepromítlo a ponechalo původní ceny u těchto výrobků. 

Čtěte dál …

Nová veganská dekorativní kosmetika Sandstone Scandinavia představuje maskary, které vám dodají pohled šelmy, a to vše bezpečně i pro alergiky

Snad každá žena ráda použije maskaru, aby dodala objem řasám a podtrhla tak svůj jedinečný pohled. Bohužel právě řasenka se může stát pomyslným "kamenem úrazu", protože oči patří vůbec k nejcitlivějším částem našeho obličeje, a právě na řasence se tak ukáže, jestli je...

pokračovat ve čtení