Sprchový gel a šampon pro muže Frosch Senses na trhu

Sprchové gely značky Frosch si našly velkou oblibu jak u žen, tak dětí pro svoje vlastnosti, vůni, praktické balení i svoji přátelskost k životnímu prostředí, tak zvanou udržitelnost. Všechny produkty této značky charakteristické zelenou žabičkou, německy Frosch, jsou bez mikroplastů a parabenů a jsou dermatologicky testovány. Jejich obaly jsou recyklované a opětovně recyklovatelné a k tomu jsou veganské a netestované na zvířatech. Rovněž obsah výrobků je pro lidské tělo a jeho zdraví nezatěžující a prospěšný. Dalo by se očekávat, že podobný výčet vlastností je u výrobků v dnešní době již zcela běžný. Ale opak je pravdou. S rostoucím zájmem o ochranu životního prostředí roste i poptávka pro produktech Frosch. Nově tak přichází značka i s pánskou verzí sprchového gelu Frosch Senses Sprchový gel pánský 3v1. Výrobek s mořskými minerály a svěží vůní má praktické balení, je ph neutrální a muži ocení především jeho praktičnost. Lze jej použít jak na vlasy, tak obličej a celé tělo. Léto tak pro muže už nemůže být pohodlnější. Prospějí svému tělu a nezatíží životní prostředí. Pokaždé nemusíme opouštět svoji komfortní zónu, abychom dokázali dělat velké věci. Stačí se jen rozhlédnout a použít tu správnou věc. Značka Frosch přeje všem krásné a přátelské léto.

„Frosch Senses Sprchový gel pánský 3v1 s mořskými minerály doplnil nabídku sprchových gelů pro celou rodinu. Frosch Senses pro ženy je ve třech povzbuzujících ovocných vůních – Malinového květu, Granátového jablka a Květu pomeranče a dále Aloe vera, který svou jemnou vůní naopak zklidňuje a uvolňuje od každodenního stresu. Frosch nezapomíná ani na malé žabky a žabáčky a v sortimentu má své místo i sprchový gel a šampon pro děti od 3 let,“ uvádí Veronika Horská, marketingová manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributora značky Frosch pro český a slovenský trh. „Mycí gely Frosch Senses se složením na rostlinné bázi, se šetrně postarají o vaši pokožku. Všechny gely jsou obohaceny o panthenol pro hydrataci pokožky, kterou šetrně myjí a zanechávají krásně hebkou. Díky vyváženému složení jsou vhodné pro každodenní použití i pro osoby s citlivou pokožkou. Po spotřebování výrobku lze gely následně doplnit i prostřednictvím ekologické a ekonomické náhradní náplně. V nabídce je náhradní balení s vůní Granátového jablka, Aloe vera a nově i pánského sprchového gelu 3v1,“ dodává Veronika Horská.

 Frosch Senses Sprchový gel pánský 3v1

  • složení 3 v 1 pro tělo, tvář i vlasy
  • s příjemnou a svěží vůní moře
  • receptura na rostlinné bázi s mořskými minerály a panthenolem
  • s neutrálním pH pokožky 5,5
  • bez parabenů, mikroplastů, sulfátů
  • cena výrobku je 99,90 Kč
  • dostupný ve 2 variantách: 300 mililitrové recyklované aopětovně recyklovatelné lahvičce nebo ekologické náhradní náplni sprchového gelu (500ml)

Čtěte dál …

FOREO uvádí hydratační mlhu SUPERCHARGED

FOREO, přední značka beauty-tech produktů pečujících o obličej i tělo, proslulá díky svému inovativnímu přístupu ke kráse, rozšiřuje portfolium o pleťovou mlhu SUPERCHARGED™ Barrier Restoring Essence Mist. Ta je nejen nejnovějším přírůstkem do řady SUPERCHARGED™, ale...

pokračovat ve čtení