Sprchový gel a šampon pro muže Frosch Senses na trhu

Kosmetika

Sprchové gely značky Frosch si našly velkou oblibu jak u žen, tak dětí pro svoje vlastnosti, vůni, praktické balení i svoji přátelskost k životnímu prostředí, tak zvanou udržitelnost. Všechny produkty této značky charakteristické zelenou žabičkou, německy Frosch, jsou bez mikroplastů a parabenů a jsou dermatologicky testovány. Jejich obaly jsou recyklované a opětovně recyklovatelné a k tomu jsou veganské a netestované na zvířatech. Rovněž obsah výrobků je pro lidské tělo a jeho zdraví nezatěžující a prospěšný. Dalo by se očekávat, že podobný výčet vlastností je u výrobků v dnešní době již zcela běžný. Ale opak je pravdou. S rostoucím zájmem o ochranu životního prostředí roste i poptávka pro produktech Frosch. Nově tak přichází značka i s pánskou verzí sprchového gelu Frosch Senses Sprchový gel pánský 3v1. Výrobek s mořskými minerály a svěží vůní má praktické balení, je ph neutrální a muži ocení především jeho praktičnost. Lze jej použít jak na vlasy, tak obličej a celé tělo. Léto tak pro muže už nemůže být pohodlnější. Prospějí svému tělu a nezatíží životní prostředí. Pokaždé nemusíme opouštět svoji komfortní zónu, abychom dokázali dělat velké věci. Stačí se jen rozhlédnout a použít tu správnou věc. Značka Frosch přeje všem krásné a přátelské léto.

„Frosch Senses Sprchový gel pánský 3v1 s mořskými minerály doplnil nabídku sprchových gelů pro celou rodinu. Frosch Senses pro ženy je ve třech povzbuzujících ovocných vůních – Malinového květu, Granátového jablka a Květu pomeranče a dále Aloe vera, který svou jemnou vůní naopak zklidňuje a uvolňuje od každodenního stresu. Frosch nezapomíná ani na malé žabky a žabáčky a v sortimentu má své místo i sprchový gel a šampon pro děti od 3 let,“ uvádí Veronika Horská, marketingová manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributora značky Frosch pro český a slovenský trh. „Mycí gely Frosch Senses se složením na rostlinné bázi, se šetrně postarají o vaši pokožku. Všechny gely jsou obohaceny o panthenol pro hydrataci pokožky, kterou šetrně myjí a zanechávají krásně hebkou. Díky vyváženému složení jsou vhodné pro každodenní použití i pro osoby s citlivou pokožkou. Po spotřebování výrobku lze gely následně doplnit i prostřednictvím ekologické a ekonomické náhradní náplně. V nabídce je náhradní balení s vůní Granátového jablka, Aloe vera a nově i pánského sprchového gelu 3v1,“ dodává Veronika Horská.

 Frosch Senses Sprchový gel pánský 3v1

  • složení 3 v 1 pro tělo, tvář i vlasy
  • s příjemnou a svěží vůní moře
  • receptura na rostlinné bázi s mořskými minerály a panthenolem
  • s neutrálním pH pokožky 5,5
  • bez parabenů, mikroplastů, sulfátů
  • cena výrobku je 99,90 Kč
  • dostupný ve 2 variantách: 300 mililitrové recyklované aopětovně recyklovatelné lahvičce nebo ekologické náhradní náplni sprchového gelu (500ml)

Čtěte dál …

Dopřejte si v létě nekonečnou záplavu energie a sebevědomí! Amway přináší novinky, které vám pomohou zářit uvnitř i navenek.

Letní sezóna je pro mnohé ztělesněním sluncem zalitých dnů, dlouhých teplých večerů a zábavy s rodinou a přáteli. Během léta se často sejde tolik aktivit, že nevíme, co dřív. Společnosti Amway Česká republika a Slovensko nyní přináší novinky, díky kterým stihnete...

pokračovat ve čtení

Kosmetické tipy jako z rozkvetlé louky

Milujete ten pocit, když si lehnete na čerstvě rozkvetlé louce? Možná se ale nedostanete do přírody tak často, jak byste si přáli. Nebo máte sice rádi vůni květin, ale jste silní alergici a jen pomyšlení na procházku vysokou trávou je pro vás noční můra. Naštěstí si...

pokračovat ve čtení