Šetřete přírodu s náhradními náplněmi do tekutých mýdel

Ruce si každý z nás myje několikrát denně. Výběr mýdla bychom tedy neměli podcenit. Mělo by být šetrné k pokožce a nevysušovat ji,a to obzvlášť pokud máte citlivou kůži, obsahovat ideálně přírodní ingredience a ničit bakterie. Vzhledem k četnosti použití vyzkoušejte náhradní náplně, které šetří nejen přírodu, ale i vaši peněženku. Nemusíte tak pokaždé kupovat novou plastovou lahvičku, ale stačí si pořídit jeden dávkovač podle vašeho vkusu a následně ho už jen plnit vaším oblíbeným přípravkem. Vyzkoušejte třeba některou náplň od oblíbené a osvědčené značky Indulona.

Indulona Original

Indulona Pečující tekuté mýdlo ORIGINAL s bavlnou a panthenolem bylo speciálně vyvinuto tak, aby poskytovalo účinné čištění a jemnou péči pokožce rukou. Složení obohacené o hydratační složky zanechává po umytí pokožku rukou jemnou a vláčnou. Vhodné pro každodenní použití, pro celou rodinu. Pro všechny typy pokožky. Dermatologicky testováno. S 97 % biologicky odbouratelných složek (snadno biologicky odbouratelné složky podle OECD301 včetně vody).

Cena:89,90  Kč/500 ml

Indulona Levandule

Indulona Antibakteriální tekuté mýdlo LEVANDULE s levandulí a zázvorem bylo speciálně vyvinuto tak, aby zničilo 99,9 % bakterií (včetně Salmonella) za 60 sekund a zabránilo jejich šíření. S rychlým účinkem pro zdravou pokožku. Efektivně čistí a chrání ruce, nevysušuje pokožku.

Cena: 89,90 Kč/500 ml

Indulona Aloe vera

Antibakteriální tekuté mýdlo s aloe vera a čajovníkem. Ničí 99,9 % bakterií za 60 sekund. Nová řada antibakteriálních tekutých mýdel je určená pro efektivní a šetrné čištění rukou. Složení s přírodními ingrediencemi bylo speciálně vyvinuto tak, aby zničilo 99,9 % bakterií za 60 sekund a zabránilo jejich šíření.

Cena: 89,90 Kč/500 ml

Čtěte dál …

Nedopalky patří pouze do koše, desetina kuřáků to stále neví. Každý sedmý kuřák e-cigaret nosí nedopalky s sebou a vyhazuje doma do koše, u kuřáků „klasických“ cigaret takové chování prakticky neexistuje.

Kolektivní systém NEVAJGLUJ a.s., který zajišťuje kolektivní plnění pro výrobce tabákových výrobků dle zákona o jednorázových plastech, zadal průzkum, ze kterého vyplynulo, že desetina dospělých kuřáků si stále myslí, že nevadí, když se nedopalky odhazují na zem nebo...

pokračovat ve čtení