Sérum Jane Scrivner C Correct s vitamínem C – C jako cíl posílit a ozdravit pleť

Vitamín C je odjakživa superstar mezi vitamíny. Dokáže s tělem divy a zejména při nachlazení je náš největší kamarád, to ví každý. Pro pleť je vitamín C kamarád po celý rok a například ve formě séra Jane Scrivner C Correct je velmi moudré jej pleti dodávat pravidelně. Vitamín C pleť celkově posiluje, významně se podílí na tvorbě kolagenu a podporuje regeneraci pleti během spánku (tzv. cirkadiální opravný cyklus). V zrcadle se to ráno projeví na první pohled – pleť má svůj přirozený zdravý jas a jednotnější tón.  

Sérum Jane Scrivner C Correct obsahuje vitamín C v tzv. zapouzdřené formě kyseliny askorbové. Zapouzdřená forma je v kosmetice úžasný vědecký objev, který umožňuje stabilnější uvolňování. V séru Jane Scrivner C Correct je tento zapouzdřený vitamín C doplněn o stejnou formu vitamínu E, což je nejdůležitější vitamín pro pleť číslo dva. Toto vitamínové duo je uskupeno ve speciálních „kapslích“ a jejich působení je tím pádem cílenější a pomalejší.

Dále sérum Jane Scrivner C Correct obsahuje několik dalších přírodních ingrediencí, které jsou samy o sobě vynikajícím zdrojem vitamínu C (švestka Kakadu) nebo zvyšují jeho účinnost (voda z rýžových otrub ) a synergicky jej doplňují jako výživné a hydratační složky (jojobový a arganový olej, extrakt z celerových a lněných semen).

Extra dávka vitamínu C Jane Scrivner C Correct se doporučuje aplikovat 2-3 týdně na zvlhčenou pleť jako krok č.3, tedy po důkladném očištění pleti a peelingu. 

Více informací: https://www.sielbeauty.cz/p/jane-scrivner-c-correct-serum-s-vitaminem-c

Značka Jane Scrivner a její exkluzivní „green beauty“ péče

Exkluzivní bio kosmetika Jane Scrivner se zaměřuje na cílenou podporu přirozené funkce pleti s využitím těch nejkvalitnějších přírodních a bio ingrediencí z certifikovaného ekologického zemědělství. Podle Jane Scrivner je pro zdravou pleť důležitá ochranná kožní bariéra a kyselý plášť pleti. Stačí obě tyto složky vyživovat a podporovat. Systém kosmetické péče Jane Scrivner je sestaven do pěti kroků, aby se oběma složkám dostalo každé ráno i večer dostatek výživy a obnovila se jejich rovnováha. Produkty Jane Scrivner neobsahují syntetickou parfemaci, parabeny ani SLS. Přípravky ani jejich složky se netestují na zvířatech a jsou vhodné pro vegetariány. Vyrábějí se v Anglii a u všech složek se dbá na dodržování ekologických standardů a kodexu pro zajištění bezpečnosti.

E-shop Siel Beauty

Siel Beauty založila Marcela Eller, odbornice na kosmetiku se zdravotnickým vzděláním, která si do distribuce velmi pečlivě vybírá exkluzivní značky s mimořádnou kvalitou receptur a výjimečnými účinky, právem oceňované na mezinárodních soutěžích oboru funkční bio kosmetiky. Kromě britské značky Jane Scrivner je firma Siel Beauty také výhradním dovozcem značek Laponie of Scandinavia a Grums Aarhus.

Čtěte dál …

Svěží prádlo na dovolené: Prací papírky Ecohaus s vůní citrónové zmrzliny. Čistota a vůně, kterou si v létě zamilujete

Seznamte se s limitovanou edicí pracích papírků s vůní citrónové zmrzliny, která právě přichází na trh. Tento produkt je skutečným zázrakem moderní domácnosti a přichází s neodolatelnou vůní, která vás okamžitě přenese do horkých letních dnů strávených s osvěžující...

pokračovat ve čtení