Vyzkoušejte bahení zábaly, které stimulují tvorbu kolagenu a a zeštíhlí stehna až o 3 cm

Od roku 1986 se společnost Lacote soustředí na boj s celulitidou. Její proslulé bahenní zábaly GUAM z mořských řas jsou všeobecně uznávané jako účinný prostředek proti celulitidě. Nyní byl navíc klinickými studiemi stvrzen jejich účinek vyvolávající spontánní tvorbu kožního kolagenu. Tento fakt představili ve světové premiéře v Praze profesoři Scapagnini, Sbarbati a Amuso z Itálie, kteří se dlouhodobě zabývají biochemií, molekulární biologií a obecně tématem biologie procesů stárnutí a kožních změn.
Produkty značky GUAM v České republice od roku 2020 úspěšně distribuuje společnost Deadia Cosmetics a od samého začátku se u českých spotřebitelek těší velké oblibě.

Anticelulitidní a anti-aging účinnost výrobků značky GUAM je prokázána různými in vivo a in vitro studiemi z nejvýznamnějších italských univerzit. Během konference konané v Praze dne 15. listopadu 2022 byly prezentovány výsledky významné studie provedené ve spolupráci s několika univerzitními výzkumnými ústavy pod taktovkou profesorů Scapagnini, Sbarbati a Amuso. Studie byla provedena na vzorku 50 žen a vyhodnocena pomocí tradičních metod, ultrazvukových vyšetření a biopsií a její výsledky byly publikovány ve významných mezinárodních vědeckých časopisech. Studie potvrdila „schopnost výrazně zlepšit biochemické a strukturální poškození typické pro celulitidu“ a poprvé vyzdvihla fakt, že pravidelné používání bahenních zábalů GUAM FIR (s efektem vzdálených infračervených paprsků) „může vyvolat spontánní syntézu kožního kolagenu“.
Stejná studie navíc ukázala, že používání bahenních zábalů Guam FIR zmenšuje obvod stehen v průměru o 3,09 cm a výrazně zlepšuje podkožní mikrocirkulaci a další parametry související s celulitidou.
Zábaly z mořských řas využívají princip přeměny tepla na vzdálené infračervené paprsky a právě kombinace bahenních zábalů, krémů či gelů a odvodňujícího nápoje zaručuje výtečné výsledky v boji s celulitidou či odvodněním. Kúry lze kombinovat v různých intenzitách či složeních tak, aby co nejlépe vyhovovaly požadovanému přání a efektu.


DOPORUČUJEME:

BAHENNÍ ZÁBAL GUAM S ŘASAMI: Vyrábí se podle originální receptury s 21% obsahem mořských řas GUAM a využívá výhod vzdáleného infračerveného záření (FIR). To díky svému tepelnému efektu podporuje kožní mikrocirkulaci. A právě efekt FIR (což je zkratka pro „far infrared rays“ neboli vzdálené infračervené paprsky – jedná se o zcela přirozený jev) nabídne hned několik blahodárných účinků. Prvním z nich je povzbuzení krevního oběhu v podkoží, který má za následek postupné rozpouštění nahromaděných tukových buněk, jež jsou hlavní příčinou celulitidy. Paprsky FIR pak také zlepšují přísun kyslíku do buněk, snižují únavu a zmírňují stres. A v neposlední řadě mají antioxidační sílu.

KRÉMOVÝ GEL GUAM S MOŘSKOU ŘASOU: Krémový gel je díky svému složení ideálním završením bahenní kúry. Pomáhá pokožce znovu získat její přirozenou elasticitu. Není třeba je nechat dlouho působit, ani po použití oplachovat. Gely využívají technologii lipoaktivních nanokapslí, které dopravují aktivní složky přímo do buňky, díky čemuž dochází k jejich rychlejšímu a účinnějšímu vstřebávání. Naleznete zde také gely se střídavým chladivým a hřejivým efektem. Právě alternace dvou různých teplot pomáhá odvodňovat tkáně a zpevňuje pokožku.

BRITANNIA DIMA-DREN SE ZELENÝM ČAJEM: Britannia Dima-dren je tekutý doplněk stravy, jehož název samotný už napovídá, k čemu slouží. Dima-dren je zkrácenina italských slov „zeštíhlující“ a „drenážní“ a přesně tyto funkce Britannia v našem těle podporuje. Blahodárně působí na metabolismus, zlepšuje látkovou výměnu a odbourává škodlivé látky. Obsahuje rostlinné výtažky z bylin, které jsou známé pro svou drenážní sílu, a které pomáhají přirozeně a účinně odvádět přebytečnou tekutinu z tkání.

Veškeré produkty naleznete na www.deadiacosmetics.cz

Čtěte dál …