Produkty, které v roce 2023 ovládly vaše koupelny

Představujeme vám produkty, které v roce 2023 ovládly vaše koupelny.

Novinka a okamžitá hvězda pro poškozené vlasy

Bond RX Shampoo & Conditioner

Řada Bond Rx byla představena letos a díky své technologii se okamžitě stala absolutní hvězdou.

Produkty jsou ideální pro chemicky ošetřené a poškozené vlasy. Technologie Bond Rx obnovuje poškozené disulfidové můstky ve vlasech a ty jsou díky tomu pevnější, ovladatelnější a viditelně zdravější.

Bond RX Shampoo, 250 ml, DPC 859 Kč / 31,24 €

Bond RX Conditioner, 200 ml, DPC 949 Kč / 34,51 €

Milovaná stálice

Tea Tree Lemon Sage Thickening Spray

Fantastickému objemu od kořínků nikdo neřekne ne. Thickening Spray posiluje jemné vlasy, díky panthenolu a posilujícím složkám dodává objem a efektivní stylingové pryskyřice poskytují kontrolu.

Povznášejícího citron, šalvěj, chladivá máta peprná a přírodní čajovník čekají i na vás.

Tea Tree Lemon Sage Thickening Spray, 200 ml, DPC 749 Kč / 27,24 €

Pro krásné vlasy i planetu

Clean Beauty Everyday Leave-In Spray

Nasycený organickým, za studena lisovaným arganovým olejem a šťavnatou aloe vera, tento bezoplachový kondicionér bez silikonů dodává výživu, hydrataci a lesk pro transformaci matných vlasů.

Vyroben z ingrediencí z 90 % přírodního původu, které poskytují profesionální výsledky v recyklovatelných obalech na biologické bázi vyrobených z 90 % z cukrové třtiny. Pro krásné vlasy i krásnou planetu.

Clean Beauty Everyday Leave-In Spray, 150 ml, DPC 979 Kč / 35,60 €

Krotitel vlasů i času

Paul Mitchell® Super Skinny Serum

Se Super Skinny Serem zkrátíte dobu foukání až o 30 %. Tento celosvětový bestseller pomáhá urychlit schnutí, takže rychleji získáte hedvábně hladké výsledky. Receptura odolná proti vlhkosti obsahuje lehké silikony, které upravují a uzavírají kutikulu a zanechávají vlasy bez krepatění za jakéhokoli počasí. Jednoduše si vetřete jednu pumpičku vyhlazujícího vlasového séra do dlaní a naneste na čisté, vlhké vlasy před sušením pro hladké a lesklé prameny.

Paul Mitchell® Super Skinny Serum, 150 ml, DPC 1 099 Kč / 39,96 €

Produkty v prodeji v kadeřnických salonech www.paulmitchell.cz/salony nebo na oficiálním e-shopu Paul Mitchell® eshop.paulmitchell.cz

Čtěte dál …