Připravte svou pokožku na léto s tělovým kolagenem od Asombroso

Milované léto je tady! Připravte svou pokožku na léto zavčas a pořádně ji opečujte. Zvolte při tom kvalitní, účinné a oblíbené produkty od Asombroso, značky, jejímž autorem je známý návrhář kubánského původu Osmany Laffita.

Kolagen velký pomocník pro pevnou kůži

Složka zvaná kolagen je přirozená výztuž pleti a pro krásnou pokožku a obnovu buněk je naprostá nezbytnost. V kůži začíná kolagen ubývat už před třicátým rokem, ve vyšším věku se jeho produkce dokonce úplně zastaví! Kolagen obsažený v kosmetických produktech Asombroso dodává buňkám a pokožce nezbytnou pevnost a mladistvý vzhled.

Při péči o pokožku těla vsaďte na tělový kolagen Asombroso

Hydratační tělový kolagen The One Body Collagen Gel pokožku těla maximálně hydratuje a regeneruje. Obsahuje i spoustu dalších aktivních látek. LACTIL® zvyšuje vlhkost v pleti a navrací jí pružnost a pevnost. CELLACTIVE®-Shape zlepšuje vzhled pokožky, detoxikuje, pomáhá rozkládat tuky a eliminuje známé nežádoucí zvlnění, které je časté např. u celulitidy. Zlepšuje také mikrocirkulaci, což způsobí, že uvolněné mastné kyseliny rychleji opustí tkáň a pokožka bude opět pevná a vyhlazená.

Dále obsahuje kyselinu hyaluronovou, bambucké máslo, vitamín E a glycerin. Tělový kolagen Asombroso aplikujte na pokožku celého těla vždy po koupeli jednoduchým vmasírováním.

Sám Osmany Laffita si tělový kolagen vozí s sebou na každou cestu

Co Osmanymu nikdy nechybí v kosmetické tašce? „I na cestách mám s sebou vždy čistící mléko a pleťovou vodu. Bez vyčištění pleti totiž další péče nefunguje, jak má. Pak pokračuji s hydratací. Používám liftingové sérum The One Lifting Serum, pleťový kolagen The One Collagen Emulsion a nakonec všemi milovaný liftingový krém Snake Cream. Vždy s sebou vozím i hydratační tělový kolagen,“ prozrazuje sám autor značky Asombroso.

Asombroso ve španělštině znamená úžasný… dechberoucí… Produkty najdete na webových stránkách www.asombroso.cz, vůně a kosmetiku pak navíc i v parfumeriích Fann.

Čtěte dál …

Léto v kostce – Eko výbavička na chatu, do kempu, pod stan… i k vodě

Kde si v létě lépe odpočinout než v přírodě? S ekodrogerií a šetrnou kosmetikou TIERRA VERDE můžete brázdit i panenskou divočinu bez obav, že místní fauně a flóře (plus sobě) dopřejete dávku obtížně odbouratelných chemikálií. Přitom nemusíte slevit ze svého pohodlí –...

pokračovat ve čtení