Osmany Laffita nedá dopustit na hadí jed. Vyzkoušejte a nebudete litovat, říká úspěšný módní návrhář.

Známý návrhář Osmany Laffita si splnil sen, ze kterého mají radost hlavně jeho fanoušci a klienti. „Nápady ke mně přichází většinou k ránu, mezi snem a bděním. Jedné letní noci před několika lety se přesně takto začal psát příběh kosmetiky Asombroso by Osmany Laffita,“ vypráví Osmany Laffita, jak vznikla jeho kosmetická značka. „Ten nápad mě okamžitě probral. Sáhl jsem po tužce a začal zapisovat myšlenky točící se kolem spojení módy, krásy a kosmetiky.“ Produkty určené pro ženy i muže se okamžitě staly vyhledávaným zbožím. Není divu! Do Asombrosa otisknul jeho autor svou vášeň.

Který produkt ze své kolekce si Osmani Laffita nejvíc zamiloval?

Všechny produkty jsou skvělé! Mým favoritem je The One Snake Cream z řady kosmetiky Asombroso by Osmany Laffita. Tento intenzivní liftingový krém je vhodný pro všechny typy pleti. Uvolňuje obličejové svaly, zanechává pleť vyživenou, vyhlazenou a perfektně hydratovanou. Předchází tak vzniku vrásek a stárnutí pokožky. Syn-ake má podobné účinky jako botox. Nezpůsobuje však nehybnost svalů a je šetrnější. Skvělá je kombinace The One Snake Cream s kolagenem The One Collagen Emulsion

Používání těchto dvou příravků je klíčem k opravdovému pokladu, kterým můžete obdarovat svoji pleť. Kolagen účinně posiluje vlastní kolagenová vlákna pokožky, elastin pak zase vlákna elastinová. Dochází tak ke zpevnění pleti a zpomaluje se proces stárnutí. Po nanesení The One Snake Cream se jeho účinné látky navážou na molekuly kolagenu, Dipeptid vysoce aktivuje činnost buněk a dochází tak k několikanásobně zrychlenému procesu hloubkové regenerace podkoží.

Čtěte dál …