Oolaboo SMART aesthetics superhero vitamin A ampoule – živinami nabitý elixír pro zpomalení stárnutí pokožky

Zpomalit stárnutí a tam, kde to jde, začít pleť omlazovat – to jsou bezkonkurenční účinky, které mají ampule SMART aesthetics superhero vitamin A od oolaboo.

Za vysokou efektivitou ampulí stojí jejich výjimečné složení. To je postaveno na peptidech, jež jsou vynikajícím prostředkem v péči o zralou pleť, neboť jí dokáží dodat přesně to, co potřebuje. Jako u všech přípravků však i zde platí, že mnohem účinnější než jedna aktivní látka, je jejich mix.

U ampulí oolaboo SMART aesthetics superhero vitamin A je to konkrétně:

  • Palmitoyl-tripeptid-38 je peptid se schopností produkovat 6 zásadních omlazujících látek, jež se přirozeně vyskytují v pokožce. Jsou to:
    • Kolagen I, II a III pro pevnost a pružnost.
    • Fibronektin – protein pro podporu tvorby kolagenu a vydatnou hydrataci.
    • Kyselina hyaluronová – polysacharid pro bohatou a dlouhodobou hydrataci.
    • Laminin-5 – glykoprotein pro vyhlazení a zdravé fungování.
  • 4% hydroxypinakolon retinoát je nová forma vitaminu A, která stimuluje produkci kyseliny hyaluronové a podporuje tvorbu kolagenu i elastinu. Na rozdíl od běžného retinolu se ihned váže na buňky pokožky. Navíc je stabilní, šetrná a neztrácí svůj účinek ani při vystavení pleti povětrnostním vlivům či slunečnímu záření.

Výsledkem pravidelného používání ampulí oolaboo SMART aesthetics superhero vitamin A je snížení výskytu vrásek a také pevná, hladká a na první pohled rozjasněná pleť.

Použití: Protřepejte ampuli a rozlomte ji (nejlépe pomocí kapesníčku). Nalijte obsah do dlaně a poté jej rozetřete po obličeji, krku a dekoltu. Jemně vklepejte do pokožky. Používejte 1 ampuli 1x týdně.

oolaboo SMART aesthetics superhero vitamin A ampoule, 7×2 ml: 840 Kč.

Přípravky z programu oolaboo SMART aesthetics, mezi něž vedle ampulí patří ještě čisticí emulze, liftingové sérum a zpevňující krém, jsou skvělými prostředky pro boj se stárnutím pokožky. Vynikající jsou ale i pro všechny ty, kteří se nebrání zákrokům estetické medicíny. Jsou totiž ideálními podpůrnými přípravky v péči o pleť právě po těchto výkonech.

Osobní zkušenost
HELENA PITRMAN ŠVRČKOVÁ: vyzkoušela jsem ampule  SMART aesthetics superhero vitamin A. 1 x do týdne jsem veškerý obsah vklepala do obličeje, krku a dekoltu a nechala vstřebat. Pleť je znatelně hladší, hebká a pigmentové skvrny jsou světlejší. V kombinaci s celou řadou SMART aesthetics jde o skvělý prostředek pro rozjasnění pleti a redukci vrásek.  

Čtěte dál …