Novinky od Bioten: Zazařte se zlatými novinkami Hyaluronic Gold. Zpomalte stárnutí pokožky díky kyselině hyaluronové a zlatým proteinům.

Stárnutí pleti je přirozený proces, který se nevyhne nikomu, a který začíná už zhruba po 25. roku života. U někoho se první známky projeví dříve, u někoho později, ale obecně se za stárnoucí pleť považuje pokožka u osob starších 40 let. Prohlubující se vrásky na čele a kolem očí, pokles pevnosti, ztráta elasticity nebo zvýšená pigmentace jsou běžné příznaky toho, že naše pleť stárne. I když se celému procesu úplně vyhnout nedá, můžeme ho alespoň zpomalit. Zdravá životospráva, dostatek spánku, pohybu a dodržování pitného režimu jsou základem, pokud si chceme udržet mladistvý vzhled co nejdéle. Důležitá je ale také správná péče a dobře zvolená kosmetika. Jednou z nejoblíbenějších ingrediencí v tzv. pro-aging kosmetice, je kyselina hyaluronová, která se přirozeně vyskytuje ve vysoké koncentraci v očích, v kloubech, nebo v pokožce. S věkem ale její množství klesá a nezbývá, než ji doplňovat z jiných zdrojů. Kromě toho, že podporuje tvorbu kolagenových a elastinových vláken, které pleti pomáhají redukovat jemné vrásky a navracejí ji pevnost a pružnost, má neuvěřitelné hydratační vlastnosti. Hydrataci zlepšují také zlaté proteiny, které zároveň posilují přirozenou ochrannou bariéru pleti.

Řadu Hyaluronic Gold od značky bioten, která už obsahuje denní a noční krém, oční krém a pleťové sérum, nyní doplňují 3 novinky v péči o pleť – vyživující koncentrované ampulky, zlatá textilní vyplňující maska a zlaté hydrogelové polštářky pod oči.

Ampulky jsou malé skleněné lahvičky, které obsahují jednu dávku vyživujícího komplexu skládajícího se ze 4 typů kyseliny hyaluronové, který má téměř okamžité účinky díky vysoké koncentraci účinných složek. Jsou 4krát silnější než sérum a až 8krát silnější než hydratační krém.

Nejen ampulky, ale také obě masky vám usnadní dávkování, protože obsahují přesně potřebné množství aktivní látky, které vaše pleť využije. Kromě několika tipů kyseliny hyaluronové obsahují také zlaté proteiny, které jí pomáhají vyplňovat viditelné vrásky a redukovat věkem způsobené pigmentové skvrny a barevné nedokonalosti. Vaše pleť tak zůstane zářivá a omlazená.

BIOTEN. Objevte svoji vnitřní krásu pomocí síly přírodyOd listopadu 2022 v drogeriích dm, Rossmann a na e-shopech  

Bioten přináší kosmetiku s vysokým podílem přírodních složek z udržitelných a certifikovaných zdrojů. Skleněné nádoby jsou vyrobeny z 30 % z recyklovaných materiálů. Vhodná i pro vegany.

Koncentrované ampulky 7 denní kůra proti vráskam biotenHYALURONIC GOLD s komplexem 4 různých typů kyseliny hyaluronové 7 x 1,3ml

 • https://biotencosmetics.com/userfiles/products/CREAMY%20MASKS%20RELAUNCH/BIOTEN%20hg%20amp%20large.jpg?h=500&quality=7599 % ingrediencí přírodního původu
 • nekompromisní protivrásková síla pro navrácení přirozené mladistvosti pleti
 • Založené na unikátní technologii 4D HYALURONIC ACID, obsahují 5% účinný komplex 4 různých druhů kyseliny hyaluronové s vysoce hydratačními a protivráskovými účinky, které přesně cílí na různé vrstvy pleti, aby poskytly efektivní protivráskový účinek a zlepšení elasticity.
 • Obsažené zlaté proteiny (rýžové a sójové bílkoviny, extrakt z afrického baobabu) posilují přirozenou ochrannou bariéru pleti a zlepšují její hydrataci.
 • Zanechávají pleť hladkou a omlazenou. Výsledky jsou neobyčejné: Během 1 měsíce se pevnost pleti zlepší až o 34 %*, pružnost pleti se zlepší až o 21 %*, délka a hloubka vrásek je redukována až o 37 %*, hutnost pleti se zvyšuje. *Klinické instrumentální měření pod dermatologickou kontrolou; 10 žen, 45-55 let.
 • Pro všechny typy pleti

Doporučená maloobchodní cena: 299,90 Kč

Zlatá vyplňující textilná maska bioten HYALURONIC GOLD s kyselinouhyaluronovou a zlatými proteiny 25g

 • 96 % ingrediencí přírodního původu
 • Obohacena o kyselinu hyaluronovou a zlaté proteiny, které pomáhají znovu vyplňovat pokožku a nabízejí pocit okamžité hydratace.
 • Vícevrstvý formát napomáhá lepší absorpci účinných látek.
 • Textilie vyrobená z vláken přírodního původu
 • Pro všechny typy pleti

Doporučená maloobchodní cena: 89,90 Kč

Zlaté hydrogelové rozjasňujícípolštářky pod oči bioten HYALURONIC GOLD proti otokům a unavenému očníokolí

 • 94 % ingrediencí přírodního původu
 • Obohacené o kyselinu hyaluronovou a zlaté proteiny, které pomáhají oblasti pod očima vypadat jasnější a svěží.
 • Obsažené vitamíny a ceramidy napomáhají k udržení zdravého a mladistvého vzhledu
 • Bez parfemace
 • Pro všechny typy pleti

Doporučená maloobchodní cena: 69,90 Kč

Čtěte dál …

Novinky od značky Astrid

Nová prémiová řada péče o zralou pleť Astrid Rose Premium I zralá pleť může být zdravá a krásná To, že se nám pleť v průběhu života mění, je přirozený proces. Některé projevy mohou být se zralejším věkem výraznější. Cílem není je potlačit, ale vhodnou péčí je...

pokračovat ve čtení