Nová veganská dekorativní kosmetika Sandstone Scandinavia představuje maskary, které vám dodají pohled šelmy, a to vše bezpečně i pro alergiky

Snad každá žena ráda použije maskaru, aby dodala objem řasám a podtrhla tak svůj jedinečný pohled. Bohužel právě řasenka se může stát pomyslným „kamenem úrazu“, protože oči patří vůbec k nejcitlivějším částem našeho obličeje, a právě na řasence se tak ukáže, jestli je vhodná i pro lidi, kteří trpí alergiemi či momentální přecitlivělostí. Nové maskary značky Sandstone Scandinavia, které jsou certifikované pro alergiky, jsou tak bezpečným řešením pro všechny, kteří mají citlivou pleť.

V nabídce Sandstone Scandinavia jsou rovnou čtyři druhy maskar.

Mascara Volume Nature Plus

Voděodolná řasenka pro přirozený objem a délku. Poskytuje fantastické oddělení řas díky klasickému tenkému kartáčku ze syntetických štětin.

  • Řasenka je obohacená o ricinový olej a panthenol (vitamín B5)
  • Řasy nejen vyživuje, ale také posiluje
  • Díky své voděodolné textuře se nerozmazává a řasy tak budou vypadat skvěle po celý den

Mascara Grand Danois

Černá řasenka, u které ihned uvidíte rozdíl! Dlouhé a objemné řasy už po jedné aplikaci. Obalí každou řasu a poskytuje intenzivní objemový efekt. Gumový kartáček řasenky zajišťuje snadné nanášení a zároveň zabraňuje slepení řas.

  • Řasenka obohacená o ricinový olej a panthenol (vitamín B5), vyživuje a posiluje vaše řasy
  • Voděodolná, neopadává a nerozmazává se

Mascara Intense

Řasenka, která promění vaše řasy intenzivním objemem a délkou již od první aplikace. Tenký gumový kartáček řasenky poskytuje fantastické oddělení a zároveň zabraňuje slepení řas.

  • Obohacena o vitamín C a E, arganový olej a panthenol (vitamín B5), které vyživují a posilují řasy
  • Voděodolná, neopadává a nerozmazává se
  • Dostupná v černé a hnědé barvě

Mascara Zero Oil

Bezolejová řasenka, která zvýrazní řasy a dodá jim délku. Vydrží celý den, lze ji snadno odstranit teplou vodou. Zakřivený kartáček se syntetickými štětinami zajišťuje snadnou aplikaci, zabrání slepování řas a zároveň zachytí i ty nejmenší řasy.

  • Obohacená o vitamín E a panthenol (vitamín B5) řasy nejen vyživuje, ale také posiluje
  • Díky složení, které se nedrolí a nerozmazává, se můžete spolehnout, že řasy budou vypadat plné a zvýrazněné po celý den

Cena maskary: 600,- Kč

Prodej: www.profiskin.cz/sandstone

Sledujte nás na sociálních médiích:

@profiskinczsk

@sandstonescandinavia

Dozvízte se více na: sandstonescandinavia.com

O kosmetice Sandstone Scandinavia

Příběh Sandstone Scandinavia začal v Dánsku v roce 2015.  Jasper v obavách o zdraví svých dcer vyvinul kompletní řadu kosmetiky přátelské k pleti – bez parfémů, škodlivých alergenů a s konzervanty šetrnými pro pokožku. Sandstone vznikl z vášně vytvořit dekorativní kosmetiku přátelskou k pokožce z těch nejlepších ingrediencí a v kvalitě srovnatelné s luxusními produkty.

Závazek ke zdraví pokožky

Sandstone mění standardy krásy nabídkou kompletní řady produktů pro make-up, které jsou přátelské k pokožce, veganské a certifikované proti alergiím. S hlubokými znalostmi potenciálně škodlivých účinků parfémů, alergenů a toxických látek obsažených v mnoha kosmetických výrobcích, Sandstone má důsledný přístup při výběru každé složky, garantuje tak nejen kvalitu, ale i přívětivost k pokožce.

Kosmetika Sandstone – certifikováno pro alergiky

Sandstone úzce spolupracujeme se společností Allergy Certified, uznávanou autoritou v oboru. Její specialisté důkladně prověřují každou surovinu v každé složce, která je součástí kosmetiky Sandstone. To zajišťuje, že v produktech nejsou žádné látky narušující endokrinní systém a žádné alergenní nebo karcinogenní látky.

Přírodní ingredience – dobré nebo špatné?

Mnoho lidí má tendenci volit „přírodní“ složky, když se chtějí vyhnout škodlivým chemikáliím. Přírodní složky často zahrnují oleje nebo extrakty z rostlin, jako je citron a máta. I když jsou tyto složky přírodní, neznamená to, že nebudou dráždit nebo způsobovat alergie. Například kopřiva obecná je zcela přírodní, ale přesto může dráždit pokožku. Přírodní tedy nemusí nutně znamenat hypoalergenní.

Veganská krása pro etické spotřebitele

V Sandstone jsme se rozhodli, že naše produkty by neměly obsahovat živočišné složky. Produkty pro make-up obsahují pouze čisté a veganské ingredience. Žádnému zvířeti není ublíženo. Se Sandstone se mohou zákazníci oddávat kráse bez viny, s vědomím, že každý produkt je v souladu s jejich etickými hodnotami.

Čtěte dál …

Svěží prádlo na dovolené: Prací papírky Ecohaus s vůní citrónové zmrzliny. Čistota a vůně, kterou si v létě zamilujete

Seznamte se s limitovanou edicí pracích papírků s vůní citrónové zmrzliny, která právě přichází na trh. Tento produkt je skutečným zázrakem moderní domácnosti a přichází s neodolatelnou vůní, která vás okamžitě přenese do horkých letních dnů strávených s osvěžující...

pokračovat ve čtení