Nezapomínejte na péči po opalování

Ačkoliv má na nás sluníčko bezesporu pozitivní vliv, UV záření naší pokožce škodí, a proto je nutné používat opalovací krémy. Součástí vaší letní kosmetické výbavy by ale měla být i poopalovací péče. Vybírat můžete z hydratačních mlék nebo třeba sprejů. Ty se liší konzistencí a způsobem nanášení, ale působí stejně. Vaší pokožce po celém dni na sluníčku navrací ztracenou hydrataci, zklidňují ji, urychlují regeneraci a účinně zpomalují její stárnutí. Navíc si díky nim udržíte opálení o něco déle. Na spálenou a podrážděnou pokožku jsou ideální krémy s Panthenolem, který zklidňuje, hluboce hydratuje a přináší rychlou úlevu. Vyzkoušejte některý z našich tipů a užijte si léto s krásnou a opálenou pokožkou. 

ASTRID SUN Chladivá regenerační pěna po opalování

 • extra zklidňující, chladivá péče
 • 48H hydratace
 • zmírňuje zarudnutí a podráždění
 • podporuje regeneraci
 • D-panthenol 10%
 • nemastná, snadno se vstřebává

ASTRID SUN Chladivá regenerační pěna po opalování s vysokým obsahem D-panthenolu (10%) napomáhá zklidnit podrážděnou pokožku zejména po opalování. Poskytuje pocit chladivého osvěžení, hydratuje pokožku až po dobu 48 hodin a přispívá ke zmírnění pocitu pálení a zarudnutí. Obsažený D-panthenol má výrazné zklidňující účinky, podporuje regeneraci a hydrataci pokožky, zachovává její pružnost a jemnost. Snadno se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty.

Cena 169,90 Kč/150 ml

Aqua Satin-hydratační mléko po opalování

ASTRID SUN Hydratační mléko po opalování AQUA SATIN s pokročilým duálním hydratačním a pečujícím komplexem (kyselina hyaluronová + aloe vera) poskytuje pokožce intenzivní hydrataci, zklidňuje ji, zvláčňuje a prodlužuje efekt opálení. Okamžitě po aplikaci* poskytuje pokožce chladivý efekt -2,4 °C pro příjemné osvěžení po opalování. Ultralehká nemastná textura se okamžitě vstřebává a zanechává pokožku vláčnou a saténově jemnou na dotek.Cena: 199,90 Kč/200 ml

ASTRID SUN Hydratační mléko po opalování s beta-karotenem

 • prodlužuje opálení
 • 24H hydratace 
 • zklidňuje podráždění
 • beta-karoten
 • extra zklidňující komplex (D-panthenol, allantoin, bisabolol)
 • nemastné, snadno se vstřebává

ASTRID SUN Hydratační mléko po opalování s beta-karotenem přispívá k udržení a prodloužení opáleného vzhledu pokožky. Složení obohacené o extra zklidňující komplex (D-panthenol, allantoin, bisabolol) efektivně hydratuje pokožku až po dobu 24 hodin, napomáhá dlouhodobě udržet v pokožce optimální úroveň hydratace a zároveň zklidnit pokožku podrážděnou slunečním zářením. Zvláčňuje pokožku, zanechává ji jemnou a hydratovanou. Dodává pokožce příjemnou svěží vůni. Snadno se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty.

Cena:  149,90 Kč/200 ml

Čtěte dál …

Oslavte Den dětí v Lush

Přijďte si vyzkoušet zážitek z Lush Party na vlastní kůži a oslavte Den dětí se svými ratolestmi s plnou parádou! Můžete se těšit na výrobu koupelové bomby a zvířátka z multufunčkní modelíny FUN, které si odnesete domů za zvýhodněnou cenu 150Kč! Termín: 1. 6. 2023 od...

pokračovat ve čtení