NATAVA nabízí také kosmetické doplňky. Budete s nimi ještě víc eko!kosmetické doplňky. Budete s nimi ještě víc eko!

Kosmetika

Česká značka přírodní a BIO kosmetiky NATAVA si zakládá nejen na využití vysoce kvalitních přírodních surovin, jako jsou např. za studena lisované oleje či oleje v BIO kvalitě, cenné extrakty z rostlin, esenciální oleje, přírodní barviva nebo sušené byliny, ale také na ekologických obalech. Také díky nim můžete mít dobrý pocit, že je příroda zatěžována zase o něco méně.

Pro všechny typy tuhých mýdel, šamponů a balzámů NATAVA je určena stylová a praktická bambusová mýdlenka s keramickou podložkou, jejíž čistý design skvěle doladí interiér jakékoliv koupelny. Mýdlenka by měla být umístěna tak, aby na ní odložené kosmetické výrobky byly chráněny před stříkající vodou a přílišnou vlhkostí. Tuhá mýdla a šampony před odložením ideálně očistěte od možných zbytků pěny.

Berete si stejně jako my své oblíbené kosmetické prostředky i na služební cesty, na chatu či dovolenou? V tom případě jistě oceníte hliníkovou cestovní mýdlenku v hranaté (pro uchovávání všech druhů přírodních tuhých mýdel NATAVA) nebo kulaté variantě (pro tuhá tělová másla, šampony a balzámy na vlasy NATAVA). Originální kovové pouzdro má na dně prolisy a otvory zajišťující pravidelné větrání. Kulatá varianta krabičky je navíc ozvláštněna výliskem stromu života, logem přírodní řady NATAVA, a tak působí jako skutečný šperk.

Praktické krabičky umožní uchovávat mýdlo či šampon opravdu dlouhou dobu, stačí je jen po použití opláchnout od zbytků pěny, nechat vyschnout, vložit do pouzdra a bez obav vyrazit.

NATAVA myslí na přírodu, a tak si všímá i těch nejmenších detailů. Nově nabízí také udržitelné bambusové vatové tyčinky, které využijete nejen pro ušní hygienu. Praktické a odolné tyčinky jsou vyrobeny z rychle rostoucího a plně rozložitelného bambusu a 100% bavlny. Plně recyklovatelný obal obsahuje 200 ks.

Podrobnosti najdete na e-shopu: www.natava.cz.

Čtěte dál …

Dopřejte si v létě nekonečnou záplavu energie a sebevědomí! Amway přináší novinky, které vám pomohou zářit uvnitř i navenek.

Letní sezóna je pro mnohé ztělesněním sluncem zalitých dnů, dlouhých teplých večerů a zábavy s rodinou a přáteli. Během léta se často sejde tolik aktivit, že nevíme, co dřív. Společnosti Amway Česká republika a Slovensko nyní přináší novinky, díky kterým stihnete...

pokračovat ve čtení

Kosmetické tipy jako z rozkvetlé louky

Milujete ten pocit, když si lehnete na čerstvě rozkvetlé louce? Možná se ale nedostanete do přírody tak často, jak byste si přáli. Nebo máte sice rádi vůni květin, ale jste silní alergici a jen pomyšlení na procházku vysokou trávou je pro vás noční můra. Naštěstí si...

pokračovat ve čtení