Lush: Obdarujte toho, koho máte rádi

Lásku mohou reprezentovat růže, čokoláda nebo večeře, ale také přátelství, smích, divoké noci a klidná rána. Vše pro všechny lásky vašeho života a hledání způsobů, jak je oslavit a dopřát milovaným rozmazlující péči s LUSH produkty.

Produkty jsou k dostání ve všech kamenných prodejnách a online.

New Romantics
Parfém
1100 Kč/ kus


Nechte se pouhou kapkou přenést do 80. let. Buďte odvážní, buďte sami sebou a rozparáděte to s okázalou ovocnou vůní davanové silice ve spojení s hřejivou silicí z pimentovníku.

Queen of Hearts
Lush Melt
280 Kč/ kus

Naplňte vzduch evokativní vůní silic z šípkových růží, fialek a geránií. Pokud pokožka touží po něžném pohlazení, můžete olej rozpustit ve své horké lázni a relaxovat. Lush Melts mohou být použity k provonění domova i jako olej do koupele.

Posh White Chocolate and Rose
Koktejl na mytí těla
320 Kč/ 100g


Tato mycí lahoda s neodolatelnou vůní bílé čokolády a růží obsahuje spoustu aloe vera a glycerinu pro zjemnění a hydrataci pokožky.

Rose Argan
Tuhý masážní olej
390 Kč/ kus

Sbližte se se svou drahou polovičkou ještě o trochu více a projevte jí (nebo třeba i sobě) lásku masáží s rubínovou kakaovou hmotou, arganovým olejem a růžovou vodou. Základ tuhých masážních olejů Lush je vyroben z fair trade bio kakaového a bio bambuckého másla – heboučkých hydratačních másel bohatých na vitamin E.

Více na https://www.lush.com/cz/cs

Čtěte dál …

Stylová i za grilem

Léto je ideálním časem na pořádání grilovaček, posezení s kytarou u ohně a různých zahradních setkání s přáteli a rodinou. Dostali jste pozvání na takovou akci, nebo ji sami pořádáte? Kromě pohodlí ostatních myslete i na to své, a vsaďte na stylový ležérní outfit, ve...

pokračovat ve čtení