Komplexní vlasová péče díky značce Syoss

Snem každé ženy je mít zdravé a krásné vlasy. Ne nadarmo se jim také říká koruna krásy. Díky profesionálním produktům značky Syoss toho můžete lehce dosáhnout. Jsou totiž inspirovány japonskou kosmetikou a také vlasy Japonek, které je mají krásné, lesklé, a hlavně zdravé.

Péče o vlasy může být častokrát komplikovaná. Najít ty správné produkty je běh na dlouhou trať. Značka Syoss však nabízí řešení pro každý typ vlasů – od těch barvených přes kudrnaté, jemné, bez objemu až po více či méně zničené.  

Hledáte komplexní péči pro své lámavé a jemné vlasy? Nebo jen chcete obnovit kvalitu své hřívy po náročném létě? To vše vám zaručí prémiová řada vlasových produktů Syoss Keratin, která obsahuje šampon, balzám a intenzivní balzám. Nově v této řadě najdete i intenzivní masku, kterou můžete použít až na čtyři způsoby. Všechny produkty mají jedno společné: obsahují směs aminokyselin a modrého lotosu, který je znám svým omlazujícím efektem. Dodává vlasům život, výživu a obnovuje jejich strukturu. Řada Syoss Keratin vaše unavené vlasy intenzivně ošetří a dodá blahodárný keratin tam, kde je potřeba hloubková výživa. Zároveň bojuje proti krepatění vlasů, obnovuje jejich lesk a vyhlazuje vlákna.

Pro důkladné čištění sáhněte po šamponu z řady Syoss Keratin, jehož složení je z 90 % přírodní. Po umytí nezapomeňte na balzám. Ten dodá jemným vlasům hloubkovou a intenzivní výživu. Je vaše koruna krásy silně poškozená nebo často zacuchaná? V tom vám pomůže intenzivní balzám, který snižuje lámavost vlasů až o 95 %, bojuje proti krepatění, usnadňuje rozčesávání a zároveň obnovuje přirozený lesk vlasů. Díky veganskému složení se složkami z 97 % přírodního původu získáte hladké, odolné a až dvacetkrát silnější vlasy. A to vše bez zbytečného zatížení.

Novinkou v řadě Syoss Keratinje intenzivní maska pro rychlé a intenzivní vyživení. Tu můžete použít až čtyřmi různými způsoby. Aplikujte ji třeba před šamponem pro jemnou péči, jako balzám nebo jako masku pro hloubkovou výživu. Rovněž ji můžete nanést jako noční masku, která vlasy intenzivně vyživí.

Více na www.henkel.cz.

Čtěte dál …