Jane Scrivner Intense oil –  bleskové pleťové obrození s přezdívkou „zítra musím vypadat skvěle“

Jsou dny, kdy dobře víme, že naše pleť není úplně v kondici a za pocit „musím vypadat skvěle“ dáme snad cokoliv. A ono stačí pár kapek oleje Jane Scrivner Intense Oil na noc! Je to silný kalibr na obnovu pleti, která je vyčerpaná ze slunce nebo na ní zub času a stresu zanechal sem tam vrásku, jizvičku nebo skvrnku. Jane Scrivner Intense Oil sází na legendární šípkový olej a je tu pro všechny příležitosti, kdy si pleť rozhodně zaslouží speciální pohýčkání.  

Jane Scrivner Intense Oil má nádhernou sytou oranžovou barvu a sytý je i svým složením. Obsahuje 100% organický, za studena lisovaný šípkový olej z Chile, který vyniká prvotřídní kvalitou. Superschopností šípkového oleje je regenerace. Dokáže kožní buňky neuvěřitelně efektivně obnovovat, dodává pleti ochranné lipidy, je to bohatý zdroj „svaté trojice pleťových vitamínů“ A, C, E i esenciálních mastných kyselin.

Intenzivně obnovující olej Jane Scrivner Intense Oil ocení všechny typy pleti a funguje v podstatě jako noční sérum. Aplikuje se na odlíčenou, očištěnou a hydratovanou pleť.

Více informací: https://www.sielbeauty.cz/p/jane-scrivner-intense-oil-nocni-intenzivne-pecujici-olej

Čtěte dál …

Nová veganská dekorativní kosmetika Sandstone Scandinavia představuje maskary, které vám dodají pohled šelmy, a to vše bezpečně i pro alergiky

Snad každá žena ráda použije maskaru, aby dodala objem řasám a podtrhla tak svůj jedinečný pohled. Bohužel právě řasenka se může stát pomyslným "kamenem úrazu", protože oči patří vůbec k nejcitlivějším částem našeho obličeje, a právě na řasence se tak ukáže, jestli je...

pokračovat ve čtení