Jak dopadlo testování přístroje Foreo Luna 4 go? A co si přibalit na cesty?

Testování švédského zázraku Foreo Luna 4 go přišlo jako na zavolanou. Právě odjíždím směrem Blízký východ a čeká mě delší noční cesta letadlem s přestupy. Takže se mi každý věc, která mi usnadní a zpříjemní cestování, a kterou si navíc mohu přibalit do kabiny letadla náramně hodí.

Zkoušela jsem týden, během něhož jsme se s přístrojem Foreo Luna 4 go stali nerozlučnými kamarády. Foreo Luna 4 go je kompaktní, skvěle padne do ruky, jeho používání je velmi snadné. Pomoci + a – tlačítek je možno zvolit jednu z 8 intenzit pulzací. Žádné jiné ovládání, kromě tlačítka zapnutí není potřeba. Pak už můžete začít s  čištěním pleti. Spolu s libovolným čisticím gelem krouživými pohyby zbavíte pleť od nečistot a zbytku make-upu. Opačnou stranu Forea  lze vmasírovat  oblíbený krém. Masáž s Foreem je velmi příjemným relaxačním rituálem nejen před spaním.

Přístroj je vyroben  z ultrahygienického měkkého silikonu. Jednoduše se udržuje v čistotě, což je dalším benefitem.

Výsledek testování: Už po jediném  týdnu užívání mám pleť na dotek hladší, na pohled je  čistá a svěží.

Co si ještě z kosmetické výbavy přibalím do zavazadla?

Během letu a pobytu ocením pláténkovou masku Foreo Honey, která mi pomůže udržet pleť v kondici i po sluneční lázni.

Pokud bych nemohla v letadle usnout, nasadím si na oči měkkoučkou škrabošku od Kneipp v barvě modré oblohy. Do nebeských výšin je jak dělaná.

Během letu a pobytu na slunci ráda využiji služeb balzámu na rty od  Kneipp, který nenechá mé rty vysušené a vyhnu se tak i případným prasklinkám a oparům.

Před delší cestou bývám často ve stresu. Proto tentokrát jsem nenechala nic náhodě a začala jsem užívat kapsle Vyrovnaná mysl od Kneipp.  Ty se díky svému složení  hodí i pro zklidnění v každodenním životě. Produkt obsahuje vitamíny řady B, výtažek z šafránu a Gingko biloby.

V mé kosmetické výbavě nemůže chybět ani skvělá vychytávka na cesty i pro domácí použití  kompaktní odlakovač Bel Nail Polish Remover Pads s vitamínem E. Doma nenechám ani oblíbené 100% biologicky rozložitelné odličovací tampony Bel Nature a vatové tyčinky Bel. Ty poslouží  pro úpravu make-upu, nebo když mi třeba moře do uší šplouchne vodu.

Více na se o produktech dozvíte a zakoupíte na www.foreo.cz, https://shop.kneipp.com/cz_cs/home/, https://www.lekarnahartmann.cz, www.notino.cz, www.sephora.cz.

Testovala Markéta Nováková

Čtěte dál …

Jak si správně sbalit batoh na letní výlety

Pokud patříte k těm, kteří balením zavazadla tráví skoro více času než na následném výletě či dovolené, jistě oceníte tipy na to, jak správně batoh zabalit, ušetřit místo a správně rozložit váhu zavazadla. Je před námi období letních výletů, na které vyrážíme...

pokračovat ve čtení