Hýčkejte svou pokožku tuhými tělovými másly NATAVA

To nejlepší z přírody najdete v novince přírodní a BIO kosmetiky NATAVA – tuhém tělovém másle. Ručně vyráběné tělové máslo s originální recepturou dokonale vyživí, hydratuje, regeneruje a provoní vaši pokožku a uvolní vaši mysl. Oceníte jejich maximální účinnost, dlouhodobou výdrž, velmi dobrou vstřebatelnost i šetrnost k životnímu prostředí. Tělové máslo NATAVA se velmi snadno nanáší, stačí jej jen nahřát v rukou a rozetřít na čistou a suchou pokožku. Je vhodné i pro jemnou masáž celého těla. Hydratační účinek bude efektivnější, pokud jej nanesete bezprostředně po koupeli či sprchování.

V praktickém ekologickém balení se ukrývá mnoho cenných přírodních složek.

Vybrat si můžete ze tří variant:

  • Vůně orientu

Přeneste se do exotického orientu a hýčkejte svou pokožku i mysl blahodárnými účinky bambuckého a kakaového másla, argonového a nimbového oleje nebo esenciálního hřebíčkového oleje.

  • Síla ovoce

To nejlepší z přírody v tuhém tělovém másle vás nabije energií a svěží vůní ovoce.
V praktickém a hlavně ekologickém balení najdete mnoho cenných přírodních složek, jako je například kakaové a bambucké máslo, olej z meruňkových jader, avokádový olej či extrakt z rakytníku. Kombinace ingrediencí pomáhá tělu udržovat pokožku hydratovanou a vyživenou. Používání másla se stane oblíbeným rituálem, protože během jemného masírování pokožky dochází k uvolnění, relaxaci a příjemná vůně vám bude zpříjemňovat den několik následujících hodin. Tato varianta je určena pro normální až mastnější pokožku.

  • Květinová zahrada

Jako při procházce rozkvetlou květinovou zahradou se budete cítit díky této variantě tuhého tělového másla, které přináší to nejlepší z přírody. Uvolní vaši mysl a dokonale vyživí, hydratuje a provoní vaši pokožku. Tělové máslo NATAVA je zabaleno s maximálním ohledem na přírodu a životní prostředí v recyklovatelném papírovém obalu. Obsahuje mnoho cenných přírodních složek, jako je kakaové a bambucké máslo, šípkový či pupalkový olej nebo olej z pšeničných klíčků. Tato kombinace přírodních pokladů je určena pro suchou a zralou pokožku, protože podporuje její regeneraci a fyziologickou obnovu. Příjemná masáž tímto máslem přináší úlevu namáhané pokožce a pomáhá jí udržovat elasticitu.

Náš tip:

Hliníková cestovní mýdlenka NATAVA

Pro pohodlnější cestování najdete v sortimentu speciálně vytvořené lehoučké hliníkové pouzdro. Praktický šroubovací doplněk byl vyvinut speciálně pro tuhá tělová másla, šampony a balzámy na vlasy.

Čtěte dál …