Hebe otevřelo druhou pražskou pobočku v OC Černý Most

Kosmetický řetězec Hebe, osvědčený partner v oblasti krásy a péče o pleť, otevřel svou druhou kamennou prodejnu v České republice. Ta se nachází v obchodním centru Černý Most v Praze. Expanze přinese milovníkům krásy v regionu ještě větší dostupnost k širokému sortimentu kvalitních kosmetických produktů.

Po úspěšném zahájení své první kamenné prodejny v obchodním centru Galerie Harfa  na začátku prosince letošního roku, se Hebe rozhodlo dále posílit svou přítomnost v Praze otevřením další pobočky v OC Černý Most. Koncepce drogerie zůstává věrná svému závazku poskytovat kvalitní kosmetiku a vytvářet inspirativní prostředí, kde zákazníci mohou objevovat nejnovější trendy v oblasti krásy.

Široký sortiment Hebe zahrnuje péči o pleť, tělo a vlasy. V nabídce najdete nejen tradiční, ale i přírodní, japonskou, korejskou a profesionální kosmetiku, dermokosmetiku, make-up a vůně. Drogerie se může pyšnit nabídkou exkluzivních značek jako Claresa, CLIV či Pure by Clochee. S ohledem na rostoucí zájem o uvědomělou péči vyvinulo Hebe i vlastní kosmetické řady, jako jsou produkty pro celé tělo a pleť pod značkou Hebe Professional, zahrnující například líčidla a kosmetické doplňky, včetně štětců na make-up.

Nově otevřené prodejny se zaměřují na maximální komfort spotřebitele, a to jak prostřednictvím širokého výběru, tak i možnosti produkty zblízka prohlédnout a vyzkoušet. Velikost prodejny odpovídá 300 metrů čtverečních, což zajišťuje prostorné a klidné nakupování pro všechny návštěvníky.

Během otevření nové prodejny v OC Černý Most mohou zákazníci využít výhodné nabídky. Zvýhodněných nabídek můžete také využít v rámci užívání mobilní aplikace “my hebe.” Přijďte se nechat unést světem krásy a objevovat novinky, které Hebe přináší.

Více na www.hebe.com.

Čtěte dál …