Dopřejte svým vlasům speciální péči. Výsledkem bude krásná zdravá hříva.

Slunce už nabírá na intenzitě, a kromě pokožky je proto důležité vyživovat a chránit také vlasy. Zdraví svých vlasů si jednoduše pojistíte díky pravidelnému používání S. O. S. séra od Brazil Keratin, které má hydratační a vyživující účinky. Vlasy chrání, hloubkově regeneruje, posiluje vlasové vlákno a rekonstruuje vnitřní vlasovou kutikulu. Zlepšuje tak stav suché vlasové pokožky a podporuje přirozený růst vlasů.

Náš tip: Brazil Keratin – S.O.S. Sérum – 159 Kč
https://www.brazilkeratin.cz/S-O-S-Serum-100-ml-d225.htm#

Vlasové sérum obsahuje olej Monoi de Tahiti, který pochází přímo ze srdce exotických polynéských ostrovů. Po staletí se vyrábí tradičním způsobem a je tajemstvím půvabu tamějších žen, které oplývají nebývalou krásou. Jeho jedinečné působení spočívá v kombinaci výtažku z kokosových ořechů a překrásné vůně tisíců kvítečků gardénie. Získává se macerací čerstvých květů tiaré v rafinovaném kokosovém oleji a je po tisíciletí prostředkem univerzální péče o tělo i vlasy.

VLASTNOSTI:

  • regeneruje a vyživuje
  • posiluje vlasové vlákno
  • zlepšuje stav vlasové pokožky
  • obsahuje vyživující olej Monoi
  • podporuje růst vlasů
  • vhodné pro všechny typy vlasů

Dopřejte svým vlasům hydrataci a výživu!


APLIKACE: Na mokré vlasy nastříkejte potřebné množství přípravku a důkladně do vlasů vmasírujte. Vysušte a upravte účes běžným způsobem.

Čtěte dál …

Lush najdete i ve Westfield Chodov

Třetí český obchod Lush představuje  ve zcela nový koncept, který vznikl s cílem nabídnout zákazníkům ještě snadnější nakupování a příjemnější zážitek. Nový koncept zákaznické cesty představuje produktové kategorie rozdělené do tří hlavních sekcí: Čerstvá vlasová a...

pokračovat ve čtení