Dermedic Normacne: Řeší akné už od jeho příčin

Akné je jednou z nejčastějších chronických chorob 21. století. Vyvíjí se u 80–100% populace ve věku 11–30 let. Je také stále častější u dospělých ve věku 30 a více let. Dermokosmetická řada Dermedic Normacne je jedinečná svým přístupem: Řeší akné eliminací jeho příčin. Tři patentované komplexy, Veprolanum™ Complex, Oxyniacyde™ Complex a Niacestre™ Complex, přímo snižují množství bakterií Cutibacterium acnes odpovědných za výskyt akné, narušují mezibakteriální komunikaci, rozkládají bakteriální biofilm.

Přípravky Dermedic Normacne normalizují produkci kožního mazu, mají antioxidační účinek a chrání pokožku před škodlivým znečištěním ovzduší. Zmírňují zánět, odstraňují nedokonalosti pleti a účinně hydratují. Přípravky Dermedic Normacne jsou nedráždivé, nevysušují pokožku, jsou nekomedogenní. Zakoupíte na Notino.cz.

3x TIP Z ŘADY NORMACNE

Dermedic Normacne: Čisticí pleťový gel s antibakteriální přísadou.

Čisticí pleťový gel Dermedic Normacne účinně odstraňuje nečistoty z pleti.  Má antibakteriální účinek a antiseptické (protizánětlivé) vlastnosti. Reguluje funkci mazových žláz a předchází tvorbě nových aknózních změn. Nevysušuje, nezanechává pocit stažené pokožky, nedráždí. Hypoalergenní, bez alkoholu. Balení: Lahvička s dávkovačem 200 ml.

Aktivní složky: Termální voda, Zincidone, extrakt ze zeleného čaje, Betaine, Glycerin, Hydrolite

Více na Dermedic.info. Zakoupíte na Notino.cz, 95 Kč (200 ml).

Dermedic Normacne: Noční krém proti nedokonalostem aknózní pleti

Noční krém proti nedokonalostem pleti Dermedic Normacne působí přímo na příčiny vzniku a zhoršování akné: Snižuje množství bakterií Cutibacterium acnesodpovědných z a výskyt akné, narušuje mezibakteriální komunikaci, rozkládá bakteriální biofilm. Jemně odlupuje odumřelé kožní buňky, celkově zlepšuje vzhled pokožky, vyhlazuje ji, sjednocuje její barvu a eliminuje nedokonalosti. Krém má antioxidační účinek, působí proti stárnutí. Neucpává póry, nedráždí, je hypoalergenní. Balení: Tuba 40 ml

Aktivní složky: Termální voda, komplex VeprolanumTM (Hexylresorcinol, Kyselina linolenová, Resveratrol, Hordein, neurotransmiter GABA, DipotassiumGlycyrrhizinate), komplex OxyniacydeTM (Extrakt z kořene šišáku bajkalského, Niacynamid, Resveratrol), Papain, Kyselina hyaluronová, Kakaové máslo, Bambucké máslo

Více na Dermedic.info. Zakoupíte na Notino.cz, 40 ml za 353 Kč.

Dermedic Normacne: Zmatňující hydratační krém

Hydratační krém Dermedic Normacne zajišťuje efekt dlouhodobého zmatnění. Působí přímo na příčiny vzniku a zhoršování akné: Redukuje množství bakterií Cutibacterium acnesodpovědných za výskyt akné. Omezuje vylučování kožního mazu, zmenšuje rozšířené póry, hydratuje do hloubky pokožku. Přitom póry neucpává. Je hypoalergenní. Balení: Bezezbytkový obal bránící přístupu vzduchu, 40 ml

Aktivní složky: Termální voda, komplex VeprolanumTM (Hexylresorcinol, Kyselina linolenová, Resveratrol, Hordein, neurotransmiter GABA, DipotassiumGlycyrrhizinate), komplex OxyniacydeTM (Extrakt z kořene šišáku bajkalského, Niacinamid, Resveratrol), Kyselina hyaluronová, Avokádový olej, Vitamín E, Oxynex K

Více na Dermedic.info. Zakoupíte na Notino.cz, 40 ml za 352 Kč.

Jaké přísady hledat v přípravcích na aknózní pleť? Měli byste sáhnout po přípravcích s účinnými látkami s prokázanými protizánětlivými, exfoliačními, antibakteriálními, antiseboroickými, hojivými a zvlhčujícími vlastnostmi. Moderní kosmetické přípravky Dermedic proti akné doplňují farmakologickou léčbu v jejím průběhu nebo se doporučují pro udržení dobrého terapeutického účinku.

Jaké přísady v přípravcích pro péči o pleť jsou nežádoucí pro akné? Vyhněte se výrobkům obsahujícím vazelínu, parafín, silikony, alkoholy, SLS, SLES, laurylsulfát sodný nebo jiné sírany, PEG, PPG, glykoly. Tyto látky jsou dráždivé, vysušují pokožku nebo jsou komedogenní.

Dermokosmetika DERMEDIC vychází vstříc speciálním potřebám pleti, například citlivé, dehydrované, problematické, s rozšířenými žilkami atd. Výroba ve společnosti Biogened splňuje standardy správné výrobní praxe (GMP), což představuje soubor metod a postupů zajišťujících nejvyšší možnou kvalitu výroby. Při výrobě dermokosmetiky DERMEDIC je využívána výhradně voda z artéského termálního pramene. Jde o vodu s nejvyšší čistotou zbavenou všech látek s alergenním a dráždivým potenciálem.

Čtěte dál …