DERMEDIC ANTIPERSP R chrání proti nadměrnému pocení

Kosmetika

Pocení jako termoregulační nástroj může být vítané. Jenže čeho je moc, toho je příliš. V místech nadměrného pocení dochází snadno k poškození pokožky. Kromě toho nadměrné pocení často doprovází nepříjemný zápach.  Rozkládající se pot se stává živnou půdou pro bakterie a kvasinky.  

Roll-on Dermedic Antipersp R představuje intenzivní antiperspirant, který je jemný a šetrný k pokožce, ale zároveň účinný při omezování následků rozkladu potu, a eliminaci pachu. Nadměrné pocení reguluje po dobu až 48 hodin. Je určený ke každodenní péči pro udržení pocitu svěžesti. Receptura Antipersp R obsahuje hydratační a hojivou složku, allantoin, která je pro lidské tělo přirozená. Naopak v přípravku nenajdete alkohol. Antipersp R je dermokosmetický produkt při jehož výrobě byla využita výhradně křišťálově čistá artéská voda. Tento hypoalergenní přípravek celkově zklidňuje citlivou a podrážděnou pokožku v citlivé oblasti podpaží. Jemně neutrálně voní. Nevytváří skvrny na oblečení. Je vhodný pro muže i ženy. Dermedic Antipersp R byl klinicky testován.   

Aktivní složky: Aluminum Chlorohydrate, Aluminum Sesquichlorohydrate, Allantoin

Balení Dermedic Antipersp R roll-on 60 ml zakoupíte na Notino.cz, dále v lékárnách a na lékárenských e-shopech.

Dermokosmetika DERMEDIC byla vytvořena na základě zkušeností dermatologů, kteří ji také doporučují pro její šetrnost a účinky. Vychází vstříc speciálním potřebám pokožky, například citlivé, dehydrované, problematické atd. Výroba ve společnosti Biogened splňuje standardy správné výrobní praxe (GMP), což v praxi představuje soubor metod a postupů zajišťujících nejvyšší možnou kvalitu výroby. Při výrobě dermokosmetiky DERMEDIC je využívána výhradně voda z artéského termálního pramene. Jde o vodu s nejvyšší čistotou zbavenou všech látek s alergenním a dráždivým potenciálem.

Čtěte dál …

Kosmetické tipy jako z rozkvetlé louky

Milujete ten pocit, když si lehnete na čerstvě rozkvetlé louce? Možná se ale nedostanete do přírody tak často, jak byste si přáli. Nebo máte sice rádi vůni květin, ale jste silní alergici a jen pomyšlení na procházku vysokou trávou je pro vás noční můra. Naštěstí si...

pokračovat ve čtení